Bir Skandalın Peşinde Yorumları

Bir Skandalın Peşinde filmi detayları

@yagcionur

2 ay önce

5.5 / 10

Yine insanların gördüğü gibi bir cevher göremediğim bir film daha.Burada eleştireceğim şeyler oyunculuklar vesaire değil nitekim onlar çok iyiydi ama eleştirilmesi gereken çok şey var.

Konu aslında benim sevdiğim tipte bir konu ama işleniş bana göre sınıfta kaldı.Karakterlere bir derinlik kazandırılmaya çalışmışlar ki başarmışlar ama film akıcılıktan o kadar yoksun ki filmi kapatmamak için zor tuttum kendimi,şunu belirtmek isterim ki filmlerde kolay sıkılan biri değilimdir aksine sonuna kadar giderim hep sıkılmadan genelde en hareketsiz filmlerde bile.

Muhtemelen filmde benim göremediğim çok şey var ama bunu ben şahsen bulamadım.

Vakit kaybı

Puanım 5.5/10

@yigithan300

4 ay önce

8.2 / 10

Cinsel takıntıların genelde sebepleri birine sahip olma isteğidir. May December uzun zamandır sinemada görmek istediğim derinlikte ve seksilikte bir iş bu filminin türü kesinlikle cinsel bir gerilim Haneke üslubunda giden bir haz ve rahatsız edicilikte. Film asıl merak konusu iki tane olan üstü yetenekli ve güzel kadınlar oynuyor olması Julianne Moore bu filmde bir adaylık bekliyorum ve Natalie Portman çok uzun zamandır kendisini beyazperde de oyunculuk yaparken görmüyorduk bu ne güzel oyunculuk ve bu ne güzel çarpıcı seks sahnelerinden dolayı ve de bazılarını rahatsız edecek sahneler olduğundan dolayı film dağıtımcı bulmakta zorlandı ama Netflix hemen haklarını satın aldı. Todd Haynes estetik ve seksi bir gerilimi diyaloglarla ve zorlayıcı seks sahneleri ile bizi hem geriyor hem de zevk veriyor yılın görülmesi gereken işlerinden biri.
Siz nasıl yazarsanız doğrudur. Sempatik yakışıklı beyefendi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL