VİZYONDA

7.1

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (29.388 OY)

KONUSU
Midsommar, yaz ortası festivaliyle meşhur bir İsveç kasabasında yaşayan arkadaşlarını ziyaret eden bir çifte (Jack Reynor ve Florence Pugh) odaklanıyor. Çiftin cennet gibi başlayan tatilleri çok geçmeden bir kabusa dönüşür. Yerel bir pagan tarikatının hedefi olan çift kendilerini şiddeti gittikçe ar ... Devamı
Midsommar, yaz ortası festivaliyle meşhur bir İsveç kasabasında yaşayan arkadaşlarını ziyaret eden bir çifte (Jack Reynor ve Florence Pugh) odaklanıyor. Çiftin cennet gibi başlayan tatilleri çok geçmeden bir kabusa dönüşür. Yerel bir pagan tarikatının hedefi olan çift kendilerini şiddeti gittikçe artan garip bir çekişmenin ortasında bulur.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@serkanaydemir

1 hafta önce

6 / 10

Gündüz gerilim.

İlk etapta Hollywood sanat filmi hissi var filmde. Ortaya karışık bir durumla başlamasından sonra karışık olmaktan çıkıp ritüele dönen durumla kapanış izliyoruz. Kötü bir yapım olmasa da iyi pek bir şey de göremedim. Korku filmi olarak yaklaşmayın. Az bir gerilim belki de hani bir iki yerde korku var ama değil işte. Genel anlamda beğenmeyenler daha çok çıkacaktır. Farklılık olsun kafasıyla daha önce onlar kezi yapılan bir başka yapım kısacası. Ha oyuncular da tatmin edemiyor ne yazık ki.

İyi seyirler.

@king-ed

1 hafta önce

Hikaye genel olarak gerilim filmleri dayatmasına uygun gibi, ama oldukça gereksiz uzatılmış. Karakter geçmişlerinden bazı fikirler edinsek de aslında oldukça kopuk bir işleyişi var. İzlediğimden keyif bile alamadım, süresi çok fazlaydı böyle bir film için. Farklı bir şey denemek istemişler ama çok fazla da hata yapmışlar.

@gozumuncicegi

2 hafta önce

korku filminden çok psikolojik bir filmdi.aşırı rahatsız edici sahneleri vardı gerçekten sıkmadı ama bitsin istedim
SPOILER

Ritüel filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ritüel filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ritüel filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL