7.8

484 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.8 (357.183 OY)

KONUSU
Genç yaştaki Tim Lake, ailesiyle birlikte sıra dışı bir yeteneğe sahiptir: zamanda yolculuk. Bu yeteneklerini keşfettiklerinde, Tim hayatının farklı yönlerini değiştirmek için bu özelliğini kullanmaya başlar. Mary adında bir kıza aşık olur çalışmak için Londra’ya taşınır. Tim gizli yeteneği ilişkile ... Devamı
Genç yaştaki Tim Lake, ailesiyle birlikte sıra dışı bir yeteneğe sahiptir: zamanda yolculuk. Bu yeteneklerini keşfettiklerinde, Tim hayatının farklı yönlerini değiştirmek için bu özelliğini kullanmaya başlar. Mary adında bir kıza aşık olur çalışmak için Londra’ya taşınır. Tim gizli yeteneği ilişkilerine de yeni bir ’boyut’ getirir ama genç adam yakın zamanda her sorunu bu şekilde çözemeyeceğini fark edecektir...

Yönetmenliğini ve senaristliğini Richard Curtis’in üstlendiği filmin başrollerini ise Domhnall Gleeson ve Rachel McAdams üstleniyor.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ravenna

2 yıl önce

Aile ilişkilerini, aşkı, sevgiyi sorgulatan ve aslında her günümüzü şans görerek yaşamamız gerektiği üzerine yapılmış çok içten, bir o kadar da güzel bir film. Oyunculuklar, karakterler çok hoş. Biraz gülümsemek, biraz hüzünlenmek, biraz da yaşadığımız her anın değerini sorgulamak için mutlaka izlenmeli. Her anınızı iyi yaşayın! Çok beğendim ve iyi ki izledim.

@rei

2 yıl önce

8 / 10

Hayatı iyimser bir yaklaşımla anlatan dokunaklı bir film. Zamanda yolculuk teması mecazi anlamda kullanılmış.
"Suddenly, time travel seems almost unnecessary, because every detail of life is so delightful. We’re all traveling through time together, every day of our lives. All we can do is do our best to relish this remarkable ride."

@seinfeld

2 yıl önce

Zamanda yolculuk temalı bir film ancak bu kadar naif ve duygusal olabilirdi.

@iamgzde

4 yıl önce

Sıcacık ve hikayesiyle sizi sarıp sarmalayan bir film. Onların aşkı sizi de aşık hissettirecek!

@bird_one

5 yıl önce

Birkaç filmin birleşimiyle ortaya çıkmış, benim için vasatı aşamamış bir film oldu.
R

@rhnvlkrtl

5 yıl önce

7 / 10

Kategori: 'Sevgili ile hiç sıkılmadan izlenecek filmler'

@suranur

5 yıl önce

10 / 10

İzlediğim en harika filmlerden biriydi. "Her günü hayattaki son günümüzmüş gibi" yaşamalıyız ki sevdiklerimizle geçirdiğimiz zamanın kıymetini daha iyi anlayalım. Son söz; kesinlikle sıradan bir aşk filmi değil.
T

@tubilitu

5 yıl önce

7 / 10

ilk dakikalrda basit bir gençlik dizisi gibi görünse de, izlemeyi bırakmak istesem de imdb puanından dolayı sonuna kadar izledim.. ve iyiki de izlemişim! güzel bir pazar sabah kahvaltısı filmi.ailecek izlenmeli.

@stayweird

5 yıl önce

baş roldeki adamın babasıyla olan ilişkisini çok kıskandığım bir film oldu. hikayesi güzeldi. izlenmeli.

@idekm

6 yıl önce

9 / 10

Tek eksisi uzun olması onun dışında güzeldi.

@terabithiasu

6 yıl önce

Çok güzell...

@cevherdudayev

7 yıl önce

7 / 10

mantık hataları ve biraz uzun tutulması dışında güzel filmdi.
D

@didilyos

7 yıl önce

Türkçe adı aşk filmiymiş gibi gelse de, kesinlikle çok fazla konu işleniyor bu filmde. Bolca mantık hatası olsa bile izlerken çok keyif aldım. Birçok duyguyu yaşatıyor.

@pisra

7 yıl önce

izlemeye başlamadan önce beklentim yüksek değildi ama beni o kadar şaşırttı ki,şimdi amelie'den sonra en iyilerimde yer alıyor son zamanlarda izlediklerim arasında. samimiyeti delicesine insanın içine işleyen bir film. aile,sevgi,zaman.. tekrar tekrar izleyeceğime eminim.harikaydı.

@dr_hugo_strange

7 yıl önce

İzlemekte tereddüt edenler naz yapmayı bırakıp hemen izlesin ailenizin kıymetini bir kat daha iyi bileceğiniz bir film olmuş ..
SPOILER

Zamanda Aşk filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Zamanda Aşk filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Zamanda Aşk filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL