7.2

179 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (108.839 OY)

KONUSU
Nadir rastlanan bir atmosfer olayı sonucu, New York’lu bir itfaiyeci kısa dalgadan garip bir bir frekans yakalar. Bu frekans vasıtasıyla, 30 yıl sonrasına ulaşıp oğluyla konuşabilmektedir. Oğul, bu olanaktan faydalanarak, geçmişte yaşayan babayı uyarır: Eğer dikkatli olmazsa, bir depo yangınında hay ... Devamı
Nadir rastlanan bir atmosfer olayı sonucu, New York’lu bir itfaiyeci kısa dalgadan garip bir bir frekans yakalar. Bu frekans vasıtasıyla, 30 yıl sonrasına ulaşıp oğluyla konuşabilmektedir. Oğul, bu olanaktan faydalanarak, geçmişte yaşayan babayı uyarır: Eğer dikkatli olmazsa, bir depo yangınında hayatını kaybedecektir.

Bu uyarı sayesinde babanın hayatı kurtulur. Fakat, olayların akışını değiştirmek, farklı bir dizi trajik gelişmeye yol açacaktır, ki bunların arasında annenin ölümü de vardır. Katilin kim olduğunu anlamak ve ona engel olmak için, aralarında 30 yıl bulunan baba-oğul birlikte çaba sarfetmeye başlarlar.
Dennis Quaid

Frank Sull...

Jim Caviezel

John Sullivan

Shawn Doyle

Jack Shepard

Elizabeth Mitchell

Julia Sull...

Andre Braugher

Satch DeLeon

Noah Emmerich

Gordo Hersch

Melissa Errico

Samantha T...

Jordan Bridges

Graham Gibson

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@halleywoodsen

3 yıl önce

8 / 10

Spoiler#
Mutlu son...##

@pyaprak

5 yıl önce

7.3 / 10

çocukluk zamanlarımda izleyip de aklıma kazınan filmler arasında. şu anki film zevkimin atalarından diyebilirim :) bir baş ucu olmasa da sürpsiz sonlu zlenilesi filmlerden.

@free_style

6 yıl önce

7.7 / 10

Beklediğimden çok daha iyi bir filmdi. Kelebek etkisi temalı dram ve duygu yüklü bir hikaye.

@serkanaydemir

8 yıl önce

7 / 10

14 yıl sonra izlenen 14 yıl önceki güzel film.

Yıllar önce çekilmiş olmasından sanırım filmi atlamışım. 2000 yılında çekilmiş sağlam bir film. Kelebek etkisi ve paralel evren temalı bir kurguya sahip. Başlarda olağan bir gidişat sonra sıcak bir tatla ilerleyen bilim kurgu karışımı aile filmi. Bu filmi en iyi bu açıklar sanırım. Sonunu iyi bağlamış olmaları da ayrı bir artı. Oyunculuğa laf yok tabi. İzlemeyen varsa kaçırmasın derim. 1969 ve 2000 ruhunu hissetmek isteyenler bu filmde eskileri yad edeceklerdir. Açıkçası beklediğimden de güzel bir film yapmışlar. Keyifli bir film sizleri bekliyor.

İyi seyirler.

P: 7

@jackrai

9 yıl önce

9 / 10

Beni çok etkileyen sahnelere sahip film. Jim babanın oynadığı gizem ve heyecan dolu filmlerden bir tanesi daha. Sadece bir aksiyon film değil, aynı zamanda bilim-kurgu, dram ve aile filmi olma özelliği taşıyor.

@cemal_erdem

9 yıl önce

6.8 / 10

Keyifle, sıkılmadan izlenebilen bir aksiyon filmi. Dram türünden baya baya aksiyona evrilmiş. Senaryosu hakikaten iyi. Son yimi dakikasında işler iyice çığırından çıksa da. Hollywood yerine başka birileri bu filmi yapsa hali nice olurdu acaba? Sağlam bir bağımsız film çıkabilirdi belki. Yine de Dennis Quaid'ın karizması yeter. Bir de Johnny sana bir sözümüz var; "Ne babanı arıyordun evlat o telsizde." Filmin tüm malzemesi sayende ortaya çıktı. Kuzey ışıklarını görmek de pek hoştu doğrusu. İzlenir.
J

@jeffreygoines

11 yıl önce

4 / 10

filmi eğlenceli kılan tek tarafı LOST bağlantılarını aramak oldu benim adıma.Losttaki juliet anneyi oynuyordu polisin adı jack shepard idi falan filan işte... vasatın altında bir fantastik film 4/10
V

@vladlestat

12 yıl önce

10 / 10

"zamanın anlamını kaybettiği yerde aynı frekansta buluşalım"
B

@bavitsole

13 yıl önce

8.8 / 10

Hoş bir film... Baba ve oğulun hayatlarını belirlemesi.. Kaza kader ve ata konularına bilmeden batı usulü bir bakış..
SPOILER

Frekans filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Frekans filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Frekans filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL