6.9

161 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.5 (3.553 OY)

KONUSU
35 yaşına gelmesine rağmen hala babasıylayaşayan Kenan, insanlarla iletişim kurmaktançok kendi hayal dünyasına dalmayı tercih edenkendi halinde bir gişe memurudur. Çatalca gişelerbölgesinde çalışan ve görevinin başındaykenzaman zaman kendi kendine konuşmasıyla bilinenKenanın, diğer insanlarla olduğu ... Devamı
35 yaşına gelmesine rağmen hala babasıylayaşayan Kenan, insanlarla iletişim kurmaktançok kendi hayal dünyasına dalmayı tercih edenkendi halinde bir gişe memurudur. Çatalca gişelerbölgesinde çalışan ve görevinin başındaykenzaman zaman kendi kendine konuşmasıyla bilinenKenanın, diğer insanlarla olduğu gibi babasıyla damesafeli bir ilişkisi vardır.Kenanın kalp hastası olan babasına, gündüzleriNurgül bakıcılık yapar. 30 yaşlarındaki konuşkanve anaç Nurgül, Kenanı, babasını ve yıllarönce vefat etmiş annesini küçüklüğünden beritanımaktadır. Kenanın işiyle evi arasında sıkışıpkalmış monoton hayatı, yeni işletme şefininÇatalcayı denetlemeye geldiği gün değişecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@eski_takvim

4 gün önce

Nadir Saribacak icin acip izledigim, tam hani Nadir Saribacak nerde ya diye soylenecekken o arabanin camindan bakisi ve diyaloglar kopardi beni, kisacikta olsa mutlu etti:)

@evrimplbyk

1 ay önce

Sönük bir senaryoyu iyi oyunculukların da kurtaramadığı bir film. Olmamış maalesef.
M

@mahi

3 ay önce

6.2 / 10

Cem Adıyaman’in film için yaptığı müzik bence Gişe Memurun’dan kalan en güzel yan.. Film ortalama..İyi oyunculuk ama zayıf senaryo.Kenan’in hezayanlari iyi oynanmış olması rağmen beni etkilemedi.Filmde hissiyatın yeterince olmadığını düşünüyorum

@sadecevrim

9 ay önce

9.8 / 10

Filmi yeni bitirdim ve ne demem gerektiğini bilmiyorum. Her ne kadar bunun üzerinde çalışsam da pek film kültürüne sahip biri değilim. O yüzden benim ilginç demem size ne ifade eder bilmiyorum. Ama gerçekten ilginç bir filmdi. 90 dakikalık filmin 60 dakikası bomboş geçiyor. Gişe memurumuz Kenan’ın hayatını görüyoruz. Ne oluyorsa son yarım saatte oluyor. Nur Fettahoğlu’nun canlandırdığı karakter ile tanışan Kenan’ın hayatı da değişiyor. Öyle birden büyük değişimler sanmayın bunu. Sadece değişiyor. Babası ile olan ilişkisi.... Kenan’ı daha iyi anlamamızı sağlıyor. Kadın ile rüyalarının birindeki konuşmasında çocukluk hayalinden bahsediyor. "Ailemle ilgili sadece bunu hatırlıyorum en son." diyor. Bu söz beni biraz hüzünlendirdi. Sonda Kenan’ın delirmesi ise cidden garip bir filmdi.
O

@ozan_taylan

5 yıl önce

Ne zamandır aklımdaydı. Özgün ve başarılı bir film olabilirdi ama senaryonun kotarılamamış olduğunu düşünüyorum.

Filmde bir eksiklik olarak gördüğüm ana karakterdeki ruhsal bozukluğun doğru düzgün işlenememiş olması. Sürekli bütün bunlar babasından ona miras kalan bir marazadan mı, yoksa geçmişe olan takıntıdan mı kaynaklanıyor sorusu, filmi izlerken kafamızın kenarında dönüp duruyor. Son olarak aşık olduğu kadınla olan sahneler gerçekten yaşandı mı yoksa kahraman kafasında mı canlandırdı; bu da muğlak bir durum bence.

@takilyanitakmiy

10 yıl önce

beni çok gerdi çok.
D

@dwyanewadecns

10 yıl önce

durgun bir film gibi gözüksede oldukça akıcı bir filmdi,neredeyse tek mekanda geçmesine rağmen çok şey veren bir filmdi,manzara çok güzeldi,oyunculuk çok iyiydi,dramın içinde çok komik anlarda vardı bence,güzel bir türk filmi olmuş sıradış konusuyla. tavsiye ederim.

@ediylenbudu

10 yıl önce

Herkes izlesin, izlettirsin isterim. Bir ülke filmi desek yanlış demiş olmayız bana kalırsa. Sinemada izleyin yaw. Gidin izleyin :)

Film hakkında pek bir şey söyleyemiyorum, dilim tutulmuş durumda ama bittiği andan beri aklımda uçuyor kareleri.
SPOILER

Gişe Memuru filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gişe Memuru filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gişe Memuru filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL