Mindhunter Yorumları

Mindhunter dizisi detayları

@buuura

1 ay önce

ilk başlarda durgun gelen ama bir iki bölüm sonra hikayenin içine derinlemesine giriş yaptıkça izleten izledikçe hadi bir sonraki bölüm hadi bir sonraki bölüm dediğim , iki günde iki sezonu bitirip sonunda keşke üçüncü sezonu da olsaydı izleseydim dediğim dizidir kendisi. Lanet olasıca federaller hakkında yapılmış bence başarılı bir dizi .
True Detective sevenler için biçilmiş kaftan...

@gunebakanim

9 ay önce

9 / 10

olivia ve september'ı yeniden bir araya getirip beni çok mutlu etmiş dizi.

@korgan

2 yıl önce

Konusu itibarıyla oldukça dikkat çekici, kurgu ve yönetmenliği de bir içim su filmin amaa... Diğer karakterlerin tutumu yüzünden saygı duyamıyorum ben de Holden'a. Yani sanırım bu yüzden duyamıyorum. Bağ kuramadım başrolle bir türlü :/ hele o donuk, neredeyse alık bakışları! Sevemiyorum seni Holden. Niye böyle oldu ki?

@philocine

2 yıl önce

8.6 / 10

bildiğimiz manada aksiyon sıfır ama göz kırptırmadan izletti. ilmek ilmek işlenmiş bir senaryo, güzel iş..

@mrs-aurora

2 yıl önce

tatmin edici, çok başarılı dizi. hele ed kemper konuşurken adeta sempati besliyor insan öyle ürpertici. 2.sezonu heyecanlan bekliyoruz.

sezon finalinde kemper'ın holden'a sarılması beni acaip mutlu etti haha.

@hanife08

2 yıl önce

Breaking bad den sonra en sevdigim dizi olma yolunda ilerliyor umarım öyle olur.
M

@michail-haneke

2 yıl önce

Güzel olmuş,seri katil tanımı bile ortada yokken ne oluyordu sorusuna cevap niteliğinde.Seri katiller,arıza karakterler hep ilgi çeker.Dizi ilaç gibi geldi,5N1K cevapları çok iyi verilmiş.Ajanların özel hayatları da en az seri katiller kadar ilgiyi hakediyor.İnsan psikolojisi ilgi alanınızsa seversiniz.

@lepianiste

2 yıl önce

10 / 10

Bir seri katilin psikolojisini anlamak..gerçekten diyaloglarıyla beni benden aldı cok başarılı

@tribal

2 yıl önce

9.2 / 10

Harika psikolojik ve sosyolojik çözümlemeleri olan bir dönem dizisi. İzlemeyen arkadaşlar için önerim tüm sezonu bir iki günde gömmek yerine daha sakin bir kafa ile zamana yayarak izlemeleri yönünde.

Konu olarak, seri katil tanımının ilk defa kullanılması ve iki FBI ajanının geçmişte seri cinayetler işlemiş ve yakalanmış psikopat - sosyopat suçluların düşünce yapısı ve bu cinayetleri işlemeye iten sebepleri araştırılmasını ve ileride karşılarına çıkabilecek seri katilleri yakalamak için nasıl mücadele edilmesi ile ilgili ipuçarının eski hükümlülerden edinilen deneyimlerle anlatılmasını konu ediniyor. Hal böyle olunca tüm o seri katillerin fantezi dünyası dialoglara dökülüyor. İşte bu yüzden sindire sindire izlenmesi gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL