@manuks

6 ay önce

Çok güzeldi. İzlerken çok keyif aldığım, senaryosu bilindik bir çok senaryoya benzesede zamanın en iyi çıkış yapmış dizilerindendir. Birbirinden farklı duygulara tanık olabilirsiniz.

@yasem-oz

3 yıl önce

salya sümük ağlamak mı istiyorsunuz? acıdan içiniz şişsin ama delicesine edilen merakla başından kalkmamacasına bağlanmak mi istiyorsunuz? son dakika yaptığı ters köşe hareketiyle dumurlardan dumur mu beğenmeyi arzuluyorsunuz? fedakarlığın sözlük anlamının yetersizliğine mi küfretmek istiyorsunuz? işte aradığınız dizi tam karşınızda o zmn. haydin iyi ağlamalar..

@tambenlik

5 yıl önce

bazı sahnelerde çok duygulandığımı itiraf etmekle birlikte, dizinin neden hep anne odaklı olduğunu henüz anlamış değilim. bir insan annesini bu kadar arar, özler, sever de babasının kim olduğunu, nasıl biri olduğunu hiç mi merak etmez?

tuhaf.

@senseiahe

5 yıl önce

8.9 / 10

Bütün bölümlerde dayandım ağlamayacam dedim arada hileler yaptım göz yaşlarımı akmadan elimle aldım ama son 10 dakika tutamadım, olmadı; dizi bitti ağladım, hala ağlıyorum.

@siyahtuval

5 yıl önce

10 / 10

dayanamadım yine yazıyorum. böyle insanın içine işleyen bir dizi daha geleceğini sanmıyorum...ilk izlediğim kore yapımı ve so ji sob u ilk izleyişim değildi ama ben bu dizinin yeri ayrı oldu unutamadım unutmam unutturmayacağız :D

@figencicek

5 yıl önce

www.youtube.com/watch?v=hvmMX0I63XI dizinin mikemmelliğ şarkısı .

@siyahtuval

5 yıl önce

10 / 10

o neydi ya... so ji soebun oyunculuğunu severdim bu dizi sayesinde bende kafamdan atamaz hale geldim. 3. bölüme kadar biraz sıkılmıştım ama gerisine bayıldım. hakikatten bayıldım ağlarken :D yok bayılmadım ama o kıvama geldim. resmen boğazımımda bir düğüm bıraktı. bir boşluk oldu bittince... ama son iki bölümde artık moo hyuk ölsün acı bitsin dedim normelde ölmesin derim ama bu nasıl bi etki acı verdiyse ölsün dedim artık. ne deyim emeklerine sağlık...

nasıl ifade edilir bilmem ki. hani kağıt kesiği olurya parmağımız onun acısı vardır ya öyle bişe oldu bende.... boşluğa bakıp ağladım... herşeye duyulan aşk vardı...

@onurtrap

5 yıl önce

10 / 10

Aşk üzerine yapılmış en iyi dizidir. Dram yönü daha da ağır basmaktadır. Ji-seob So'nun oyunculuğunu konuşturduğu hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir yapım müzikleri de bir o kadar iyiydi.

@pinky

5 yıl önce

10 / 10

ilk izlediğim kore dizisi, elbette en sevdiğim aynı zamanda.

@whisperofblue

6 yıl önce

10 / 10

Mideme yumruk yemiş gibiyim.

Saranghae ahjussi...

Göğsüme bir yumru oturdu, gözlerim doldu.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL