Yaz Savaşları Yorumları

Yaz Savaşları filmi detayları

@wingsofgod

1 yıl önce

izlerken hep japon kültürünün türk kültürüne ne kadar yakın olduğunu düşündüm. hanımağalar, epik, çok eski olağandışı savaş hikayeleri ve akrabalara olan düşkünlük.

@harukosan

7 yıl önce

7.7 / 10

-koruyucu melekleri john ve yoko olan anime :)

-konu olarak biraz paprika'yı andırıyor gibi geldi bana, sonundaysa sanki ay savaşçısı göndermesi var :) çizimler de çok hoş, sonuç olarak izlenesi bir film.
O

@outcast

10 yıl önce

Bu insanlar bu işi gerçekten iyi beceriyor..Kendimi fazla mı kaptırıyorum acaba diye düşündüm, çizgifilm izlerken bile gerildim oturduğum yerde. :)

@havlayankuzu

10 yıl önce

Tıpkı, "The Girl Who Leapt Through Time" isimli çalışmasında olduğu gibi, yönetmenimiz yine bir bilimkurgu unsurunu, günümüz japonyasında geçen bir aile dramına eklemlemiş. Animenin en ilginç özelliği de bu. Geleneklerine düşkün, köklü bir Japon ailesi, aniden büyük bir maceranın merkezine oturuyor. Çizimleri evvelki yapımdaki kadar gerçekçi. Sanal evren Oz, ile gerçek dünya arasındaki çizgi de gayet dengeli seyrediyor. Ancak , OZ ile etkileşimi klavyenin ötesine taşımamış olmaları beni rahatsız etti. Bunun yanında, çok şey anlatma derdinde bir anime değil. Gayet serin çizgilere sahip, kaliteli bir seyirlik.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL