Cinderella Man Yorumları

Cinderella Man filmi detayları

Sefaleti de kazanma sevincinide sonuna kadar hissettiğim bir filmdi .
D

@dnzy1

2 ay önce

İnsanlar, toplum kendini kaybettiği zamanlarda yeniden var etmek ister. Özellikle kendinden olanda kendini yeniden var etmek, ona bir nefes olur.
Buhran dönemlerinde, toplum can çekişirken, yine hayatı onlar gibi can çekişmekten ibaret olan bir boksör ortaya çıkıyor, ve bu tek hedefi ailesine güzel bir yaşam sunmak olan boksörü toplum da benimsiyor, kendinden biliyor. bu yüzden başarmalarını istiyorlar, o boksörün nezdinde kendi makus talihlerini de yenmiş oluyorlar. Bir insanın mücadelesi ve kendini kaybetmiş insanların kendini o boksörün yumruklarında var edişi. işte farklı bir cinderella hikayesi. "Cinderella Man" toplumu kötü, zulüm dolu, aç, sefil hayatından dünya şampiyonluğu unvanıyla kurtaran, onları yeniden yaşatan yakışıklı bir prens oluveriyor.
İzleyin, izlettirin. Özellikle benim gibi boks sevdası olanlara öneririm. Örnek alacaksanız ezilmiş, ama savaşmaktan vazgeçmemiş ve sonunda şampiyon olmuş adamları örnek alın.

@zemzem

1 yıl önce

İnternetten dona dona bile izlettirdi bırakıp gidemedim. Hiç düşünmeden açın izleyin . Müthiş film.

@ravenna

3 yıl önce

İzlediğim en iyi biyografi filmlerinden biri.Hikaye gerçekten çok etkileyiciydi.Boks sahnelerini izlerken heyecandan yerimde duramadım.Aynı zamanda duygusallığı beni mahvetti,ağlamaktan da bir hal oldum.Russell Crowe çok iyi oynamış.Müthiş bir film.

@liberte

3 yıl önce

8.5 / 10

mae: arkanda ben olmadan kazanamazsın .
jim: ben de bunu demeye çalışıyorum.
bu sahne bana kendimi inanılmaz iyi hissettirdi. her filmde kendimizden bir parça bulmak,sanırım paha biçilemez bir duygu bu
E

@eymir66

4 yıl önce

8.4 / 10

Bir filmde bu kadar kasılacağımı düşünmemiştim.Seneryonun akıcılığına kendinizi kaptıracaksınız.

@teslime_cesur

5 yıl önce

10 / 10

muhteşem izlediğim en güzel boks filmiydi üstelik yaşam mücadelesini de anlatan bir film bazı sahnelerinde çok duygulandım...derinliği olan anlamlı bif film.

@wingsofgod

5 yıl önce

çok kaliteli olup ailenizle birlikte hiç çekinmeden izlenesi bir film. film ilerledikçe filmin içinde yaşıyorsunuz. bir babanın fedakarlığını ve neler yapabileceğini "bir şişe süt için" göstermekte. çok seveceğiniz bir film.

@gamazashi

6 yıl önce

8.3 / 10

O kadar güzel işlenmiş ki, o kadar tatlı bir aileydi ki o aile, hayran kaldım.

Mae gibi bir eş var mıdır gerçekten? İlişkilerine imrendim, kadın gibi kadın ve adam gibi adam birbirini bulmuşken, onları hangi zorluk yıkabilirdi ki zaten?

Son sahnede Mae'nin gelişiyle o ağlarken ben de ağladım, sonra dövüşü izlerken kafayı yedim, çıldırdım.
C

@chavdar

7 yıl önce

1 / 10

herkesde övmüş ama beni çok sıktı bu film. hollywood'un onurlu yaşam mücadelesi sürmeye çalışan karakterleri baydı artık. izlemeyen bir şey kaybetmez.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL