İhanet Yorumları

İhanet filmi detayları

@tiamath

1 yıl önce

7 / 10

Alaskaya fotoğraf çekimi için gelmiş olan oldukça zengin Charles (kendisi uçağı olan adam olarak anılır) ve ekibi, bir kızılderiliyi aramaya çıktıkları sırada bir kuş sürüsü yüzünden düşerler. Sağ kalan 3 kişinin, hayatta kalma mücadelesinin işlendiği bir film.

Anthony Hopkins'in oyunculuğu oldukça güzeldi. Film zengin bir kişinin, bunun arkasına sığınmak yerine kendini geliştirerek doğada sağ kalmayı başarabileceği üzerinde ilerlediği için olsa gerek tam bir hayatta kalma mücadelesi izlemiş sayılmayız. Zenginleştirilebilirdi ama bu kadarıyla da fena olmamış. Daha fazla unsur görebilmeyi isterdik.
P

@pazzie

11 yıl önce

filmin hikayesi iyi düzeyde ama tam olarak maceranın içine çekmiyor izlerken hayatın içinden konulara değinerek çaresizliği ortadan kaldırıyor ayrıca bir tek ayıyla karsılasıyorlar başka yırtıcı hayvan yok mu o bölgese var kurt mesela hikaye daha fazla genişletilebilirdi ortamı da iyi yansız mıyor ama genel olarak ortalamanın uzerinde .
S

@selvi

12 yıl önce

5 / 10

Fotoğraf çekimi için Alaskaya gelen bir grup, orada yaşayan bir kızılderiliyi aramaya giderken helikopter kazası geçirir.3 kişinin hayatta kalma çabalarını izliyoruz filmde..Türüne gerilim demek yanlış bence.Çünkü Ayı saldırıları dışında bir gerilim göremedim ben. İzlerken sıkıldım diyebilirim .Hopkins e yakışmayan bir senaryo olmuş bence.

Yine film başlığıyla filmin en önemli gizemini de ortaya koyuyorlar.Bu tercümeleri yapanların spoiler dan haberleri yok..

@mryz

12 yıl önce

7.5 / 10

Survival temalı filmler arasında ortalamanın üzerinde olan bir film. Oyunculuk namına Anthony Hopkins var, manzara desen var. Müziklerini de başarılı bulduğum, güzel vakit geçirmek için ideal bir tercih.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL