Asit Evi Yorumları

Asit Evi filmi detayları

@tiamath

2 ay önce

5 / 10

İlişkilerle ilgili çarpıklıklara odaklanmış bir film. Aslında üç filmden oluşan bir film. Sadece ikinci filmi beğendim diyebilirim. Çünkü ikinci filmin içeriği diğerlerine kıyasla çok daha geniş bir yelpazeye sahipti. Hiç terkedilmeyecekmiş gibi diğer insanlara tavır almanın bedeli, birine ne olursa olsun sadık ve aşık kalmış olmanın bedeli gibi unsurlar sert bir gerçeklikle işlenmiş. Diğer filmlerin hikayesi ise bunun yanında vasata kaymış. Ha son filmin ilk yarısına kadar bulunan, bir çocuk olduktan sonra babadaki duygusal hezeyanın işlenişi de eh işte denilecek seviyedeydi.

@ayazwho

2 yıl önce

5.8 / 10

Film çok çorba bir film. 3 hikayeden oluşuyor ve ilk iki hikaye çok manasız. Birincisine 6 ikincisi 5.5 üçüncüsü 6.5 puan veriyorum. Genel olarak baktığında 6 veriyorum hatta 5.8 falan ikinci hikaye gerçekten çok kötü.

@yejades

10 yıl önce

Açıkçası tam uyku modunda olduğumdan dikkatimi veremedim ama dikkatimi de çekip uykumu modundan çıkaramadı beni. Bazı yerleri güzeldi ama genele bakınca başarısız buldum.

Üç farklı bölüm üzerinden yaşanan tripleri anlatmaya çalışmışlar ama nedense hep bad trip şeklinde vermişler. İzlenebilir ama çerezlik olarak zaman geçsin diye olabilir.

@purpula

14 yıl önce

2.9 / 10

Hikayeler arasında bir bağlantı bekledim. Birinci çocuğu üçüncüde yakaladım lakin 2. hikaye ne alakaydı ki?

Ayrıca tanrı girdi işin içine ilk iki hikayede. ikincisinde selam verip çıktı desek yeridir. üçüncüde de bekledim o adamı gelmedi.

kısaca, maalesef hiç anlayamadım. bu bir tripse bile böyle anlatılmamalıydı. ben kendi triplerimi daha güzel anlatırdım kesin. zaman kaybıydı.ha bu arada illa izlicem diyorsanız, son yarım saati izleseniz kafidir.
P

@paperback_write

15 yıl önce

7.5 / 10

ilk hikaye kafka göndermesiyle çaldı gönlümü ikincisi michael haneke filmleri gibi sinir bozucu aklıma 10 kiloluk bir balyozu öyle kıl bir komşunun alt çenesine kendi eksenimde 180 derecelik bir yay çizerek indirme hissi uyandırdı üçüncü hakkında söylenebilecek pek bir şey bulamıyorum sadece: was that a fuckin' trip?
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL