6.2

128 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (205.719 OY)

KONUSU
Otuz yıl önce Güney Philadelphia’nın mütevazi sokaklarından çıkarak ringlerin efsane boksörlerinden birine dönüşen İtalyan Aygırı Rocky Balboa, bunca yıl sonra neler yapıyor, merak ediyor musunuz?

Zamanın eskitici gücünden nasibini alan bir zamanların efsanesi Rocky, artık oldukça yaşlanmıştır ve k
... Devamı
Otuz yıl önce Güney Philadelphia’nın mütevazi sokaklarından çıkarak ringlerin efsane boksörlerinden birine dönüşen İtalyan Aygırı Rocky Balboa, bunca yıl sonra neler yapıyor, merak ediyor musunuz?

Zamanın eskitici gücünden nasibini alan bir zamanların efsanesi Rocky, artık oldukça yaşlanmıştır ve karısının adını verdiği Adrian’s isimli restoranında müşterilerine eski şanlı günlerinin anılarını anlatarak avunan bir adam haline dönüşmüştür. Savaşçı ruhunu kaybetmese de bedeni, bu ruhu karşılayabilecek güçte değildir. Çok sevdiği oğlunun ise babasına ayıracak çok fazla vakti yoktur.

Bir gün, ağır siklet boks şampiyonu Mason ?The Line? Dixon ile kendisinin bir bilgisayar simülasyonu oyunu olarak karşı karşıya getirilmeleri, insanların gözlerinin yine kendisine çevrilmesine neden olur. Fırsattan kendi reklamlarını yapabilmek için yararlanmak isteyen Dixon’ın menajeri, gerçek bir maç ister. Kendisini tekrardan kanıtlayabilmek için eline geçen bu son şansı değerlendirmek isteyen Rocky, acaba bu sefer de azminin zaferine ulaşabilecek midir?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@amip

4 yıl önce

8.9 / 10

Rocky kanindaki son damlasina kadar efsane olanbir karakter. Eger Rocky serisini seviyorsaniz,son kez efsaneyi yeniden hissetmek icin bu filmi izlemelisiniz. Rocky serisi icin olmasa da olur diyorsaniz, yine de izleyin; icinde efsane replikler ve bir devin dirilisi var.

@slevin23

5 yıl önce

7 / 10

5 filmi izledikten sonra bu filmi izlemek adeta bir nostalji yapmak gibi... sizi Rocky ile birlikte alıp o yıllara götürüyor adeta. içinde ki özlemi hırsı sizde hissediyorsunuz. Slyvester Stallone büyük rol yapmış bu filmlerde Rocky den almanız gereken bütün duyguları aktarıyor size. Bence serinin devamı olarak izlemelisiniz. İyi seyirler...

@filmkaresi

6 yıl önce

Rocky serisinin her birini abimlerle seyrettim. Maçların her birinde heyecanlanır, o an biz dövüşür gibi izlerdik.

@vfv

8 yıl önce

stallonenin yönettiği ve yazdığı yıllar sonra gelen serinin şanına yakışır bir filmdi.

@reddr

9 yıl önce

8.3 / 10

Serinin son filmine yakışır bir film olmuş, güzel bitirilmiş. Anlatılan şeyler sadece boksla ilgili değil hayatla, mücadeleyle, içindeki ruhu kaybetmemekle alakalı aynı zamanda. Serinin en iyileri ilk filim ve son filimdir.

@daw

9 yıl önce

Zorlama bir senaryo ile karşılaşıp, tüm seriden soğuyabilme korkusuyla uzun uzun süredir atladığım bir filmdi. Geçenlerde esti açtım baştan izledim seriyi ve tabi bu sefer son filmi de izlemek şartıyla. Bence çok güzel bitirilmiş seri. Çok korktum klişelerle dolu bir film olmasından ama başından sonuna kadar çok beğendim. Bir de tüm seriyi bir anda izleyip bir yandan çocukluğuma gittim, bir yandan da Rocky ile birlikte çömezlikten şampiyonluğa uzanıp, emekliye ayrılıp eski günlerimi aradım.. Of ulan of.. Biraz zaman geçsin yine bi eser, oturur baştan izlerim.
B

@bymete

12 yıl önce

Efsanevi serinin son filmi. Aslında Rocky abimize veda filmi. İlk filmin tadı var bu filmde. Sevenleri kaçırmasın. Kaçırdığını da zannetmiyorum ya. Büyüksün Rocky !
SPOILER

Rocky Balboa filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Rocky Balboa filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Rocky Balboa filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL