İlk Aşk, İlk Dans Yorumları

İlk Aşk, İlk Dans filmi detayları

@naksidil

7 ay önce

Öyle iyi geldi ki nasıl anlatsam :) Kıpır kıpır abartısız, doğal çizgi üstü bir film .. Sevdiğim bir tatlıyı yemiş gibi oldum. Resmen mutlu oldum yahu. Patrick Swayze sende fazla yakışıklısın ama ....

@stiff

10 ay önce

7 / 10

Benim gibi ultra romantik bir bünye için romantizm düzeyi yetersiz ama dönemine göre çok beğenilen bir film olması gayet normal. Sadece dans sahneleri ve şarkı seçimleri için bile izlenir. Ablamız biraz mimiksiz ama Patrick abimiz ayaklı karizma. Düğünümde sahneye çıkıp "son dansı her zaman ben yaparım" dedikten sonra şu son dansı yapma fikri, çık aklımdan.

@asodiyolla

5 yıl önce

’’ ay bugün canım çok sıkkın,moralim bozuk,içime öküz turdu sanki’’ gibi nedeni bilinmeyen depresif hallerin iyileştiricisi benim nezdimde bu filmdir.hemen kalkıp bir dans kursuna yazılma isteği doğurur ama o istek gerçeklerle yüzleşince fazla uzun sürmüyor,ama olsun verdiği his baki :)

@philocine

5 yıl önce

8 / 10

müthiş eğlenceli

@cerenezgi

5 yıl önce

10 / 10

Aşkı gerçekten hissettiren film işte bu.

Müzikler, danslar, aşk... Çok çabuk geçiyor 100dk. Tekrar tekrar izlenir.

@vfv

7 yıl önce

site puanlarının üstünde oldugunu düşünüyorum
E

@erkan-inal

9 yıl önce

en az 5 kere izlediğim her izleyişimde müziklerinden biraz daha fazla etkilendiğim film. final dansı hiç bir zaman unutulmayacak performanslardandı. ilk izlediğim günü hiç bir zaman unutmayacağım.

@filmsever

10 yıl önce

7.3 / 10

ben bu filmi izlerken çok eğleniyorum, müzikler, danslar, kıyafetler çok keyifli. güzel vakit geçirmek için bire bir. özelliklede soundtrack albümünü mutlaka dinleyin....
P

@pekipis

11 yıl önce

7.9 / 10

çocukluğumun filmi bu sitede görmek ayrı bi güzellik oldu :)patrick abimizi kimi zaman sularda kimi zaman ağaç dallarında dans ederken görmek ikinci ayrı bi güzellik seviyorum bu filmi:)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL