Bartu Ben Yorumları

Bartu Ben dizisi detayları

@surgeon

1 ay önce

9 / 10

Herkese hitap edecek bir tarzı yok, daha çok absürt ve durum komedisi tadında ilerliyor. Bizim ülkenin seviyesinin üstünde kalmış o yüzden anlaşılamamış gibi. Sektörü hem anlatıp hem eleştiren, özellikle yan rollerin çok kaliteli olduğu harika bir dizi. Bazı sahnelerinde durdurup dakikalarca güldüm. Devam etmemesi de ayrı bir güzel, tam yerinde ve tadında bırakılmış.

@darkscream

7 ay önce

8.2 / 10

daha 5. bölümdeyim şimdiden başucuma aldım çok efsane olmuş dizi. bu bartu gıcık bir tip aranda elektrik yoksa diziyi sevmemen normal ama ben çok beğendim kendisini herif çok taşşak bir tip ki ben normalde komedi filmleri pek izlemeyen birisiyim lakin bu dizide ağzımı yaya yaya güldüm bayağı bir sahnede. genel olarak herkesin oyunculukları çok iyi ama 5. bölüm itibariyle gizmo karakteri efsane olmuş diyebilirim.

@cumacifci

1 yıl önce

9.3 / 10

Türkiye’nin kapasitesinin üstünde bir dizi. Olmuş.

@mehmetm

1 yıl önce

uçmadan izlemek lazım, eğlenceli

@luzumsuzadam

2 yıl önce

Dengesiz bir dizi. Gerçeğin içinden çıkıp surealizme dalkdıkları sahnelerde yavanlaşiyor dizi. Tekinsizlik hissi de oluşturuyor bu sahneler fakat finale geldiğimizde tatmin etmiyor. Denge sağlanamamıs. Belki de bilinçli bir tercih. Diyaloglar çoğu zaman sinir bozucu. Dayı ve kapıcı iyi yazılmış ve oynanmış karakterler. Farklı bir iş. Belki bunun için izlenebilir.

@gaffarson

2 yıl önce

Yan karakterler çok çok iyi...

Müfit Kayacan, dayı karakteri ile zaten uçurmuş, onun olduğu sahneler kahkaha attırabiliyor. Sırf onun için bile izlenir. Ona keza kapıcı karakteri, gey arkadaş, kuzen Gizmo gibi birbirinden güzel karakterler ile doldurulmuş dizi. Konuk oyunculardan da özellikle Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun olduğu bölümlerde çok başarılı sahneler ve kaliteli espriler vardı.

Bazı sahneler fazla uzatılmış, bayabiliyor ama yine de geneli ele alınca kesinlikle izlenmesi gereken bir komedi.

Mutlaka izleyin, kaliteli komedi zordur, her zaman bulunmaz.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL