Aşk 101 Yorumları

Aşk 101 dizisi detayları

@aesede

1 ay önce

Beğenilmemesi saçmalık olan dizi. Gayet güzel, akıcı, iyi oyunculuk, güzel müzikler ve hoş sinematografi. Yorumların abesliğine bakmayın, hepsi şişirilmiş nefret yorumu, elimde olsa hepsine dislike basıp geçeceğim.

@aesede

1 ay önce

pekala, fikrindir, saygi duyarim

@ayazwho

1 ay önce

rahatsız olma değil tutarsızlık mesele. 423524524624 tane filmde bu olay var demişsin bu denli dönemiyle uyuşmayan kaç tane yapım var?
https://pbs.twimg.com/media/EWeJTUQXYAIBpyR.jpg
şu olay bile tek başına yeterli bence dediğim tutarsızlığı anlaman için. Bir yapımda bolca mantık hatası varsa o yapım vasat bir yapımdır benim için. Beğenilmemesi saçmalık diyerek kimseye bir dayatma yapamazsın. Senden başka beğenen kişiler de olmuş onlara cevap vermedim de neden sadece sana cevap verdim sence?
Daha fazla yanıt göster

@eski_takvim

2 yıl önce

bu sacma sapan senaryolari ergenler mi yaziyor allah askina!!! ayrica bir ogretmene ismiyle hitap etmek oturup icki icmek, bu neyin kafasi. tugba unsalin oynayamadigi sahneler de ayri itici. gencligini oynayan kiz bin kat iyiydi.
K

@koalalumpur

3 yıl önce

7 / 10

Tamam dizi akıcı, iyi oyunculuklar var, ilgi çekici karakterler de var ama o kadar saçma ayrılıklar yazılmış ki insan yok artık diyor bazen

@zenobiaa

3 yıl önce

3.2 / 10

arka sıradakilerden hallice

@chickenbreast

3 yıl önce

8 / 10

Diziyi genel olarak beğendim, başarılı bir gençlik dizisi olmuş bence. Müziklere ve oyunculara bayıldım. Lakin final bölümü olmamış, bir eksiklik var gibi. Mesela en azından öğretmenlerin evlendikleri zamanı gösterirler sanmıştım... Osman Viyana’dan ev alıyor Elif’i de çok seviyor fakat bir konserine gidemiyor falan filan mmmh bir şeyler eksik işte..

@cruachan

3 yıl önce

Bu diziye ne zaman ana sayfa da bir yorum görsem A101 diye okuyup market sanıp içeri dalıyorum:) neyse bu sefer izleme listeme aldım bakalım:) harca harca bitmez dizi oluncada izle izle bitmiyor zaten:)

@henriette

3 yıl önce

2. sezonundan geliyorum, utanmadınız mı yayın tarihini sürekli erteleyip sonra da böyle bir sezon verirken?
zaten ilk sezonu da aman aman iyi değildi ama şans verilmeliydi bence. bu kadar ses getirmişken de bu sezonla batırmasaydınız keşke.
hani mektubu alan çiftlikteki adam? hapisteki adam? kerem avukat olmuş da mektup ona gitmiş gibi mi düşünmeliydik? yok 1999 depreminde burcu hoca ölücekti de blah blah. mantıklı bütün teorileri herkesi peri gibi gösterme ve mutlu sona ulaştırma uğruna hiç etmişsiniz.
ayrıca Işık karakteri tahammül edilebilir gibi değildi.
kerem çok sevilebilir biri olabilirdi, ama sevimli gelmiyor, sebebini çoğumuz biliyoruz.
burcu da aşırı gıcıktı.
en çok hatta sadece necdetin sahnelerine güldüm.
çok daha iyisini yapabilecek potansiyel varken neden.... neden yani..

@karindesenjack

3 yıl önce

dönem dizisi olduğunu dizinin sonlarında öğretmenin kablolu telefonla konuştuğu sahnelerden birinde tesadüfen idrak ettim. dönemi yansıtması bakımından başarılı bulmadım. ama izlenmeyecek kadar da kötü bir dizi değil. bir şeyler yiyip içerken iyi gidiyor.

@fruit_fly

4 yıl önce

aslında türk dizileri için iyi bence. yani atv dizilerini düşününce. malesef yokluktan netflixe düştük bi de muhabbetler falan insan bi izleyeyim diyor ama pişman sayılmam ergenliğimi hatırlattı uyumlanmaktansa kendin olmanın ne demek olduğunu.

@surrealart

4 yıl önce

3.3 / 10

Sadece kötü. Daha fazla konuşmak istemiyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL