7.3

246 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (185.675 OY)

Süre

1 Saat 58 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Kanun kaçağı, aşık ve seri katil olan Mickey ile Mallory'nin başına gelenler. Route 666 otoyolu boyunca para ya da intikam değil, sadece öyle istedikleri için psikodelik toplu cinayetler işleyen çiftimiz, medya tarafından baştacı edilirler. Giderek efsanevi halk kahramanlarına dönüşen ikilinin hikayesini tüm katliamlarından tek sağ kurtulan kişinin ağzından dinleriz. Oliver Stone'un dehasını tüm dünyaya haykırırken olabildiğince fazla insanı da rahatsız ettiği bu mutlaka izlenmesi gereken film, medyayı ve kollektif bilinçaltımızda oynadığı rolü yargılaması açısından da, anaakım filmler arasında bir yıldız gibi parlıyor.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (12)

@wersolame yazdı...

Sal, 25 Eki 2016, 12:53 (1 yıl önce)

Film absürt olcam derken kopuk olmuş , ne olduğu anlaşılmıyor yeri geliyor da. oyuncular çok iyi oynamışlar orası ayrı ama hele ben bir de dublaj izledim bu filmi aman allahım o mellory neydi öyle.

@asodiyolla yazdı...

Paz, 28 Şub 2016, 19:19 (2 yıl önce)

bunu seven requiem for a dream de sevdi.ilgi görenin normalleşmesi ve arzulanan olması süreciyle belki heathers bile örnek verilebilir. filmde o kadar çok taşlama var ki neyi neresinden tutacağınız şaşırıyorsunuz ki zaten hem yönetmen hem hikaye buna pek de izin vermiyor.hikaye tarantino'ya ait zaten, bu adamın romantikliği böyle yapacak bir şey yok. ve bu filmi kafanız açıkken izleyin ''yatmadan bir film izleyeyim '' filmi değil kesinlikle.

@seko yazdı...

Paz, 19 Eki 2014, 11:59 (4 yıl önce)

Katil Medya Kendimi bildim bileli ana akım medyayı sevmiyorum. Alternatif medya ise daha çok bal satmakla kendini idame ettirmeye çalıştığı için pek kaliteli yayın yapamıyor. Medyayı takip etmeyin demiyorum ama aklınızı da bir kenara bırakmayın. Bugün okudum iki eşini öldüren adamı televizyona çıkarıp ?Bu kadar güler yüzlü bir katil gördünüz mü? demişler. Bu noktaya geldiysek bu filme abartılı diyemeyiz.  Film sadece medya üzerine kurulu dersek haksızlık etmiş oluruz. Ailenin ne kadar önemli olduğu ve bizim insan olarak neler peşinde koştuğumuzu da bence çok güzel aktarmış. Ayrıca ana kadronun oyunculuk kalitesi mükemmel. Bunun üstüne seçilen müzikler ve değişen çekim tekniklerini de ekleyince (18 farklı film formatı filmde kullanmış.) şahane bir film çıkmış ortaya. Puanım: 9

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Katil Doğanlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Katil Doğanlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Katil Doğanlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER