6.7

386 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.4 (357.584 OY)

KONUSU
Michael Newman, iflah olmaz bir işkoliktir. Karısı ve iki çocuğuyla birlikte güzel bir yaşamı olmasına rağmen bütün hayatını, bir türlü memnun olmak bilmeyen patronunun da etkisiyle işinde geçirmektedir. Bir akşam yorgun bir şekilde eve dönünce evdeki kumanda yığınının içinde, televizyonun kumandası ... Devamı
Michael Newman, iflah olmaz bir işkoliktir. Karısı ve iki çocuğuyla birlikte güzel bir yaşamı olmasına rağmen bütün hayatını, bir türlü memnun olmak bilmeyen patronunun da etkisiyle işinde geçirmektedir. Bir akşam yorgun bir şekilde eve dönünce evdeki kumanda yığınının içinde, televizyonun kumandasını bir türlü bulamaz. Elektronik eşyaların hepsini birden çalıştıran bir kumanda bulabilme isteğiyle Bed, Bath, & Beyond dükkanına gider. Ama burda sadece elektronik eşyaları değil, bütün hayatını kumanda edebileceği bir alet bulur. İlk başlarda bunun bir mucize olduğunu düşünse de, zamanla bu kumanda, hayatını büyük bir çıkmaza sürükleyecek ve hayatının aslında ne kadar anlamlı olduğunu anlamasını sağlayacaktır. Frank Coraci yönetimindeki Click, Adam Sandler takipçilerinin yine keyifle izleyebilecekleri bir film.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@jinxquinzel

2 yıl önce

Kimse bu konuda yorum yapmamış ama bana bu film bana işlediği tema itibari ile It’s a Wonderful Life filmini hatırlattı. (Hatta şimdi araştırdım da ikisini karşılaştıran siteler bile varmış.) Tabi ki Click, Şahane Hayat’ın yanından bile geçemez ama yine de kendi çapında izlenebilirliği var. En azından ben izlerken sıkılmadım. Yer yer gözlerim doldu yer yer güldüm. Çerezlik diyebileceğimiz bir komedi/dram filmi.
D

@digeri

4 yıl önce

Bu filmin bu kadar az puan almasının tek nedeni adam sandler alerjisidir. Çok daha fazlasını hak ediyor bu film.
F

@filmdahi

9 yıl önce

7 / 10

Razzie Awards(En Kötü Ödül)sayılmayacak kadar çok ödül alan Adam sandler Happy Gilmore

sonra iyi filmine raslamak şaşırttı.Ama öbür filmlerini izlemeyin derim.

@yusufokay

11 yıl önce

ve Cranberries- Linger çalar.. " Beni yarın da ilk günkü gibi sevecek misin notu pişmanlı duygusu ile soslandırılmış kalpte yıllardır beklemektedir. " Çok duygusal bir filmdi aynı zaman

@cansukorkmaz

11 yıl önce

10 / 10

Komedi & Dram birarada. Kurgu çok başarılı. İzlenmesi gereken, izlemek için geç kaldığım bir film...

@vfv

12 yıl önce

komedi dram bir arada adam sandlerin en iyi filmi.

@stiff

12 yıl önce

7.6 / 10

Adam Sandler'ın "sadece komedi oyuncusu değilim" diye haykırdığı film olmuştur. Kurgusunu çok beğenmiştim. Bir de Dolores O'Riordan'ı şarkı söylerken gördüğümde çok mutlu olmuştum. Sadece Dolores'in olması bile filmi anlamlı kılıyor benim için... Birden fazla türü içinde barındırması da izlerken sürekli modunuzu değiştirmenizi sağlıyor. Bir gülüyorsunuz, bir duygulanıyorsunuz.

@osmancavlak

12 yıl önce

Filmin sonu daha farklı, yani kötü şekilde sonra erseydi, kesinlikle çok dha iyi bir film olacaktı. Adam Sandler'in diğer vasat filmlerine oranla, biraz daha iyi oyunculuğu bu filmde söz konusu olmuş.

@arkturomeda

12 yıl önce

Zaten Adam Sandler'ı çok sevdiğim bir oyuncudur , bu adamı alıp özgün-iyi bir senaryolu filme koyarsanız her şey güzel gider.Çok güzel filmdi .Belki de çerezlikti , "boş zamanlarda izlenmeli"

@kabanbay

13 yıl önce

8.4 / 10

Komedi ile başlayan sonra drama dönen komedram bir film. Özellikle babasını ciddiye almadığı sahne insanın içini cız ettiriyor. Adam Sandlerında harika oyunculuğuda cabası sanırım en iyi makyaj dalında oscar a aday gösterilmişti. İzlenesi, yanakalarından öpülesi bir filmdir.

@azza

13 yıl önce

6 / 10

filmin en güzel sahnesi Dolores O'Riordan'ın Linger'ı söylediği sahneydi. Gerisi klasik Adam Sandler aynı ham aynı tasas.

@lowen

14 yıl önce

7 / 10

Adam Sandler'dan harika bir oyunculuk..Bazı sahneler de gülmekten yorulduğumu hatırlıyorum.Komedi ve Adam Sandler sevenlerin kaçırmaması gereken bir film..

@edchigliak

14 yıl önce

7.5 / 10

SPOILER gibi gibi..

bende modern it s a wonderful life etkisi bırakmış mutluluk filmi. hiçbir zaman mutsuz sonla bitmeceğini garanti eden adam sandler filmleri arrasında önemli bir yer teşkil etmiştir kanımca. zaten her bir sahnede rüya olsun rüya olsun rüya diyerek filmin sonunu getirmişizdir..
R

@rieper

15 yıl önce

8.5 / 10

adam sandler i sevmemi sağlayan 2 filmden biri..diğeri tabi ki "50 first dates"

@ayanoitte

15 yıl önce

İzlediğim filmler arasında beni ağlatabilen nadir komedi filmlerinden.
SPOILER

Click filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Click filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Click filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL