7.4

247 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (296.540 OY)

KONUSU

Michael Lewis’in "The Blind Side: Evolution of the Game" adlı kitabından uyarlanacak olan film evsiz bir çocukken iyi bir aile tarafından büyütülerek bu yıl NFL’de en iyi oyuncu seçilen Michael Oher’in hayatı anlatılacak.

Sandra Bullock

Leigh Anne...

Tim McGraw

Sean Tuohy

Quinton Aaron

Michael Oher

Jae Head

S.J. Tuohy

Lily Collins

Collins Tuohy

Ray McKinnon

Coach Cotton

Kim Dickens

Mrs. Boswell

Adriane Lenox

Denise Oher

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tendopain

6 gün önce

Leigh Anne müslüman olmadığı için yanacak olacak iş değil :(

@irmm

10 ay önce

8 / 10

Çok sevdim. Gerçek yaşam öykülerini izlemeyi hep çok sevmişimdir zaten. İnsanın içini ısıtan bir hikaye.

@ham

1 yıl önce

Filmi az önce bitirdim. Sandra Bullock ve Quentin Aaron'un oyunculuk performansı çok güzel. Hele ki Quentin'in filmin başındaki çekingen tavırlarını filmin sonuna doğru daha samimileştirmesi sanki gerçek hayat gibi...
Tabii filmin başlarında diyorsunuz bir insan bu kadar iyi olabilir mi ancak sonrasında alışıyorsunuz.
Filmin aşırı akıcı değil ama sıkıcı da değil, kararında ilerliyor. Ve bence 2019 yapımı filmlerden bir eksiği yok.
Benim filmi puanım son ana kadar 10/8'di, film bitince 10/9 oldu. Neden mi?Filmi izleyin anlarsınız. :)

@erimk

6 yıl önce

7.5 / 10

Gerçek bir hikayeden esinlenilerek senaryolaştırılan filmde, bir insanın hayatına dokunmanın, değiştirmenin ve değişimin bedellerinin çok incelikle işlendiğini görüyorsunuz.

Sandra Bullock bence filmleri içinde bir zirvede. Onda gördüğüm ama ifade edemediğim karakter, tam da bu filmde vücut buluyor. Hem eğitimcilerin hem de ebeveynlerin izlemesi gerektiğini düşündüğüm bir film.

Arşive eklendi ;)

@yasar

7 yıl önce

8 / 10

cidden çok zorlu bi hayatı olmuş

@sesver

7 yıl önce

8.1 / 10

kısa ve net: çok güzel bir film

@reyhanscastle

8 yıl önce

10 / 10

sandra bullock'a hayranım. duru, güzel bi oyunculuğu var.

bu filmde ön plana çıkan koca mike. evsiz bi genç. film bunun üzerine. mike'ın bi aileye girmesi, o aileye kendini kabul ettirmesi ve o aileden ayrılması.

gerçek hayattan alıntı olan filmin sonunda gerçek koca mike'ın ve ailenin fotoğraflarını görüyoruz. zaten samimi olan film bu fotoğraflarla daha da ısıtıyor insanın içini.

on nömara.

@edwardpacino

8 yıl önce

filme başlayalı yarım saat oldu.mike ao kadar ısındımki içim kıpır kıpır.onun hareketleri mimikleri hem bi hüzün veriyor sonrada güldürüyor.kariyerindeki sıçramayı dört gözle bekliyorum

@stiff

8 yıl önce

8 / 10

Sandra Bullock’ın kariyer filmi bence. Hikayenin gerçek olmasıyla nedeniyle çok etkilenmiş, bittiğinde hüzünle karışık bir mutluluk yaşamıştım.

@aquamarine

10 yıl önce

9 / 10

Cüssesi büyük olsa bile kalbi bir çocuk kalbi gibi kırılgan Koca Mike'in hayatını izlerken gözleriniz dolacak.Gerçekten büyüleyici bir filmdi.Son zamanlarda izlediğim en başarılı filmlerden biri diyebilirim.Sandra Bullock'un canlandırdığı anne karakterine hayran kaldım çok başarılıydı çokta yakışmıştı bu role.Herkese tereddütsüz tavsiye edebileceğim çok kaliteli bir film.Filme puanım 10/10

@lazare_carnot

11 yıl önce

filmi pek beğenmedim ama sandra bullock'un oyunu hakikaten güzel olmuş.

@babelfish

11 yıl önce

7.9 / 10

içinde Sandra Bullock olan bir filmi beğeneceğimi hiç sanmazdım.. ancak kadın, bu rolü bekliyormuş sanki senelerdir.. diğer oyuncular da gayet iyi seçilmiş.. ben şahsen pek seviyorum "based on a true story" filmleri.. bu da tam bir "yürü ya kulum" hikayesi olmuş.. tabii "kulum" falan derken, filmdeki bazı dini motifler gözden hiiç kaçmıyor (sürekli haç kolye ile gezen yardımsever ötesi kadın, hıristiyan okulu, "crusaders" takımı, vs..). ama sonuçta, gerçek buysa, budur..

sonuç olarak, insanı bir şekilde u-mutlukılan bir film..
S

@suleyman

11 yıl önce

Orjinal bi hikayesi olmasa da favorilerim arasına girebilmiş bi yapım...Sandra Bullock oyunculuğuyla tekrar parlamış filmde...herkese tavsiye edceğim bi film...

@edchigliak

12 yıl önce

8 / 10

filmi zamanın ötesine geçe geçe izliorum. durup durup hey arkadaş bıkmadı bu amerikada bu mutlu aile tablolarından, baskın ana, komik koç, idealist hoca takımından die hayıflanıorum ama yok seviorum sevioruz biz placebo etkili, fırından yeni çıkmasıcacık ekmek filmleri. böyle die die sona geldm. filmim demez mi "sen böle düşüncen ya şimdi al sana belgelerle gelioruz fotoğraflar bastık biz bunları yaşıoruz yaşıoruz be filimadamı.." işte o noktada takdir ettm eyvallah dedim.

o deil de bizi de sandralar bullocklar bulsa be ah ahh. ne zenginlikmiş be arkadaş maddisi yetmemiş gönül zenginliğini de kapmış sarı sandramız..
O

@ocean

12 yıl önce

izlenmesi gereken filmler arasında.. gerçek hikayenin birebir uyarlaması ... güzel bi uyarlama olmuş.. sandra herzamnki gb süperdii..
SPOILER

Kör Nokta filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kör Nokta filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kör Nokta filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL