Elementary Yorumları

Elementary dizisi detayları

@patrickjane

2 yıl önce

İlk sezonlar yine güzeldi ama 2-3 sezondan sonra senaryo bayıyor.
K

@kisametraj

10 yıl önce

sağlam dizi bence izettriyor kendini. sherlock biraz daha aksi olabilirdi.

house sevenler özellikle izlemeli. benzer tarz işleyişi.

@kumik

11 yıl önce

10 / 10

Dizi aslında Sherlock Holmes'ten yola çıksa da, Sherlock'tan yan karakterlere, bu karakterlerin yollarının Sherlock'la kesişme biçiminden çözülen olaylara, her şey şiddetle modifiye edilmiş. Ve sonuç müspet. Yeni sezonu başlayan bunca diziden bir tek Elementary beni heyecanlandırıyor. Çok farklı tatlar verdikleri için BCC Sherlock ilekarşılaştırmayı doğru bulmuyorum.

@olizvell

11 yıl önce

8.7 / 10

Sherlock 'un yokluğunda bir nebze deva olmuştur. İzlediğim diğer Sherlock uyarlamaları arasında ( en eskisini bile izledim) ortalamanın üstünde diyebilirim. En büyük farklılık bizim daha az zeki Watson yerine bayan şühpeci histerik Watson 'ı görmek. İyi yanlarından sayılır mı bilmem ama pek güzel bir aksanı var bizim Sherlock'un. En sıkıcı yanı Sherlock 'un daha pasif resmedilmesi. Yine de izlenebilir tabii. Zaten şunun şurası eylüle ne kaldı.

@darkpassenger

12 yıl önce

7.5 / 10

Şu diziyi takip edip de adam gibi bir eleştiri yapacak kimse yokmu yahu burada? Sherlock dizisi her seoznu 3 bölümle kapatıp aylarca bekletiyor, izleyecek dizinin kalmadığı şu günlerde başlamayı düşündüğüm tek dizi. Artıları ne eksileri ne bi el atın.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL