Karantinada Olması Şaşırtan Filmler

tamam kabul edioyum kötü film değil ama o kadar çok yukarı çekmeye çalışana karşı bende aşağı çekip dengelemeye çalışıyorum

ben star wars serini karantinaya aldım. düne kadarStar Wars: Episode V - The Empire Strikes Backfilmini tek karantinaya alan bendim arkadaşım aradı kanka haklıymışsın ben de karantinaya alcam dedi 2 kişi olduk :)

karantina sebebim: tam bir overrated olması, anlattılar bana böyle film şöyle film izledim görüşüm ehh işte . başladılar o zamanın şartlarıda, yok efendim ilk yapan bunlar, ne zor şartlar altında yapılmışda ...

benim için kırılma noktası imparatoru elliyle kaldırdı aşağı attı abi
Bazı filmlerin gerçekten de ortası olmuyor ya bayılıyorsun ya da nefret ediyorsun. Mesela çoğu insan Pulp Fiction'a bayılmasına rağmen ben hiç beğenmedim.
bazı kullanıcılar yanlışlıkla karantinaya alıyolar filmleri... bu benim bile başıma geldi...en sevdiğim filmi 6 ay boyunca karantinada tutmuşum...
pulpfictiona katılıyorum. insanlar karantinaya almanın tam olarak mantığını çözebilmiş değil sanırım
http://filimadami.com/Saibogujiman-kwenchana---Im-a-Cyborg-But-Thats-OK-2028.htmlşaşkınlıktan ben de yanlışlıkla karantina altına aldım sonra düzelltim gerçi ama işte o kadar şaştım kaldım..
The Godfather ı da karantinada gördüm ya daha ne diyim...
Vay ki vay, meğer Saving Private Ryan da karantinadaymış, piii =)
zevkler ve renkler bir başkasına iyi gelen film bir başkasına kötü gelebilir
eheh "yorum kötüleme mafyası" çok fena ya zaten.. ya bir kişiye kafayı takıyor, ya da bir filme.. o filmdeki bütün iyi ya da kötü yorumları eksiliyor mesela (eksilemek =)).. eğlenceli şeyler bunlar =)

ben de Closer'ı dün karantinaya aldım mesela ama, "bakın herkesin beğendiği bir filmi nasıl da beğenmiyorum of süferim" gibi bir düşünceyle değil de, "yuh ben bunu nasıl hala karantinaya almamışım?" diye düşünerek aldım vallahi..

[bir de ben bunun Türk versiyonunu çekmeyi planlıyorum, 10 dakikalık kısa film olarak =) 2 cinayet 1 intihar, hop 3. sayfada manşet bir haberle bitecek film..]
the big lebowski gibi filmler mesela ya başucunda oluyo ya karantinada..bi de sanırım bi filmi ısrarla güzellemek başucuna almak filan o filmi sewmeyenleri tahrik ediyo bence,
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL