en gerildiğiniz ya da korktuğunuz film

Siccin 5 -_-
Genellikle türk korku filmleri oluyor :D Adamlar biliyor en çok neden korktuğumuzu ülkece :D
Şayet izlemediysen Mothers Day filmini önerebilirim. HP Lovecraft'ın hikayelerinden uyarlanan Dagon isimli filmde güzel bir fantastik korku filmidir.
hala arıyorum bu filmi..
Uzun zamandır gerilemedim:) Ama Session 9 iyyidi.
musalalt serisi:D:D iğrenç ötesi olmasına rağme çok gerilmiştim ya
Garez

Korkuyla ilgili her tür hastalık belirtilerinin başlamasına ve yerleşmesine neden olmuştur. :/
teşekkürler :) o halde maniac aradığımız filmlerden biri değilmiş.bende araştırayım filmleri bi yandan.artık kim bulursa şansımıza :)
benim çok net hatırladığım (çok affedersin) annesi sedyede yatarken bu elemanın hayalarından tutup, hayalarını patlatıyordu...ama vhs de izlemiştim nerede iğrenç filmler var izlerdik bulabileceğimi de sanmıyorum çünkü seri katil konusu zaten b-tipi filmler için bir ara modaydı. çok film var o tarz...ama senin dediğin filmi araştıracağım bakalım
senin bahsettiğin film olup olmadığından emin değilim.filmde puzzle yok.annesiyle sorunları var evet.annesi çocukken dövmüş bunu falan.kadınlarıda sürekli annesi zannederek öldürüyo.sonra alnından itibaren kafa derisini kesiyo öldürdüğü kadınların.evde plastik mankenlere takıyo o saçları.filmin sonuna yakında annesinin mezarının başındayken annesi mezardan çıkıp bunu tutmaya çalışıyo.tabi hayal görüyo bizim eleman :) senin anlattıklarınla benzeşiyo yani biraz.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL