Kız Kardeşimin Hikayesi

(2009)

My Sister's Keeper

Film 1 Saat 49 Dk. Dram, Aile ABD 14 Ağustos 2009

7.5

247 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (98.481 OY)

KONUSU

Film Jodi Picoult’un kitabına dayanıyor.

Sara ve Brian oğlu ve kızı ile sessiz, sakin bir hayat yaşamaktadır. Fakat aile ani ve üzücü bir haber ile zorlu bir mücadeleye giriyor.

Cameron Diaz

Sara Fitzg...

Abigail Breslin

Andromeda ...

Sofia Vassilieva

Kate Fitzg...

Alec Baldwin

Campbell A...

Jason Patric

Brian Fitz...

Joan Cusack

Judge De S...

Emily Deschanel

Dr. Farquad

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@maul

7 ay önce

7.5 / 10

kitabın sonu filmden farklı:Anna davayı kazandıktan sonra avukatıyla hastaneye giderken kaza geçiriyorlar ve Anna'nın beyin ölümü gerçekleşiyor.Organları Kate'ye veriliyor ve Kate iyileşiyor. Filmin sonu da iyidi ama orijinal sonu daha iyi bence...
M

@melekanlar

1 yıl önce

8.4 / 10

Filim benim gerçek hayattaki yaşamımın bir parçası kanser süreci çok zorlu ve yorucu bir süreçtir. Kitabı olduğunu yorumlardan öğrendim en kısa sürede bulup okuyacam

@cokoprenses

3 yıl önce

Bu film benim için yalnızca oyunculukların çok iyi olduğu çerezlik bir filmdir. Azıcık ağlamak için film açtım hafif duygulanmalarla gözlerim bile dolamadan film son buldu. Çok beklentiye girmeden izlendiğinde yalnızca sıcacık bir etki bırakacak bir film
S

@suleboredfast

3 yıl önce

Kate canımsın sen

@kahramansmt

7 yıl önce

8.1 / 10

Cameron Diaz ablamız sinirimi hoplattı sonunda HÖNKÜREREK ağladğımı belirtmek istiyorum :(

@eski_takvim

9 yıl önce

9 / 10

Sıktım sıktım, sonunda ağladım ya. Katie rolündeki Sofia'ya bayıldım.

@stiff

10 yıl önce

7 / 10

Yorumlar ağlama konusunda beklentiyi çok yükseltiyor. Salya sümük olacağımı düşünerek izledim, belki de buna odaklandığım için sonunda ağlamadığımı farkettim. Belki problem bendedir, zira film sadece sonunda değil; genelinde ağlatabilecek bir yapıda. Anne çırpınıyor, savaşıyor. Ama baba ve erkek kardeş çok çaresiz. Kız kardeş ise daha çok düşünüyor, anlamaya çalışıyor. Abigail Breslin'in yaşından büyük rollerinden biri. Duygusallık ve hayatı sorgulamayı bir yana bırakınca; aslında filmin kendi içinde özellikle zaman kavramı konusunda mantık hataları da var gibi geldi bana. Belki onda da yanılmışımdır. Sorgulatan, kıymet bildiren, basit ama net mesaj veren bir hikaye.
D

@doris

10 yıl önce

Uzun zaman önce kitabını okumuştum, halen hafızamda güzel bir yerde.
Sonra filmine rastgelince çok mutlu olmuştum. Camino gibi zihnimden silinmeyecek bir film.

@dmlnrgs

11 yıl önce

8 / 10

Çok uzun zamandır izlediğim en sert filmdi. Dağıtan, ağlatan da ağlatan, kendinize dert edindiğiniz herşeyi sorgulatan ve gene ağlatan bir film. "Ben duygusal değilim yea" diyen insanı bile ağlatır, kalbini acıtır. Çok fena..

Oyunculuklar tek kelimeyle harikaydı. Özellikle komedi filmografisi olan Cameron Diaz çok başarılıydı. Kate rolündeki Sofia Vassilieva' nın oyunculugunu tartısmaya bile gerek yok.
E

@expectopatronum

11 yıl önce

içim dışıma çıktı şu an bağırsaklarıma bakıyorum(ağlamaktan yanlış anlaşılmasın)

@elfelda

11 yıl önce

mesela ben bu gün çok mutsuzdum. Acayip ağlamak istiyordum. Tekrar izledim. Gözlerim rahatladı.

İzlemeyi düşünenlere öneri niteliğinde: İlk önce kitabını okuyun. Sonu daha farklı ve bence daha da çok etkili. Yani daha fazla gözyaşı mesaisi.
L

@lynenna

11 yıl önce

Kitabını okumak şart diye düşünüyorum. Jodi Picoult cidden müthiş bir yazar. Ayrıca filmle kitabın sonu farklı. Kitaptaki sontek kelimeyleyıkıcı.

@macbeth

12 yıl önce

Anna neden geçmişteki sahnelerde şuandaki sahnelerde hep anna.Film bitmeye yakınken montana daki o sahnede yine aynı anna göreceğimi sandım bi an.Allahtan büyütebilmişler sonunda.Tabi ki oyunculuklara lafım yok.Senaryoya da.Ne diyebilrim ki.

@randomchoices

12 yıl önce

8.6 / 10

Ola ki bi şekilde fragmanını göreyim,ağlamaya başlıyorum.

Baba çocukları sahile götürürken Cameron Diaz'ın arabayı yumrukladığı,öldüreceksin onu diye bağırdığı sahne,salya sümük ağlattı.

Ayrıyetten;

http://www.youtube.com/watch?v=Ym9wFydQFYc

@slavesusar

12 yıl önce

özellikle iki kız kardeşin iletişimi (ki aslında bildik kız kardeş ilişkisi) bana ablamla olan iletişimimizi hatırlattığı için film bana çok dokundu,filmin çıkışında hemen ablamı aradım o da aynı duygularla izlemiş,kısacası özellikle kız kardeşlere sonra tüm ahaliye tavsiyedir. haa eksik tarafı yok muydu?vardı tabi ki:sonu biraz gereksiz uzamış mevzuyu gördüğümüz anda bitebilirdi.birde eleştirmenlerin yazılarından izlenimle daha sert bir anne (cameron diaz) karakteri bekledim ama ben normal bir anne vicdanının davranışlarını gördüm sadece diyebilirim.ama olmuş,güzel olmuş!!
SPOILER

Kız Kardeşimin Hikayesi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kız Kardeşimin Hikayesi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kız Kardeşimin Hikayesi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL