6.7

56 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (34.746 OY)

Süre

1 Saat 39 Dk.

KONUSU

Justine’in tüm ailesi veterinerlikle uğraşmaktadır ve hepsi vejetaryendir. Kendisi de 16 yaşında umut vaat eden parlak bir öğrencidir. Veterinerlik okuluna başladığında acımasız ve aşırı çekici bir dünyayla tanışır. İlk bir kaç hafta içinde aile prensiplerinden sapmak zorunda kalır ve çaresizce çiğ etin tadına bakar. Justine yakında davranışlarının beklenmedik ve berbat sonuçlarıyla yüzleşecektir ve gerçek benliği ortaya çıkacaktır.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (11)

@tendopain yazdı...

Sal, 27 Mar 2018, 02:30 (2 ay önce)

0.2 / 10

Vakit kaybı gel bunuda ye.

@naksidil yazdı...

Çar, 21 Şub 2018, 21:10 (3 ay önce)

7.3 / 10

Verdiği metaforları anlamlandırabilmek için , sadece gerilim ve kan emicilik üzerine değerlendirilmemesi gereken çizgileri var filmin. İzlememin üzerinden vakit geçmesine rağmen hafızamda yer edebilmiş. Bir topluluğa dahil olabilmek ve içgüdüsel olarak insan egosunun galip geldiği hiyerarşiye boyun eğmek adına neleri feda edersiniz ? Süresince kurmaca bir senaryodan çıkarak gerçek bir deneyime sürüklenen etkileyici bir film. Ve tabii ki her bünyenin kaldırabileceği sahneleri içermiyor ..

@delahoya yazdı...

Pzt, 15 Oca 2018, 00:59 (4 ay önce)

6.3 / 10

Senaryosunda ki boşlukları görmezden gelirsek gerçekten güzel ve rahatsız edici bir film...   Böyle bir konuyu klişe sahnelerle , abartılı olaylarla çekmemek yönetmenin en büyük başarısı olsa gerek... Ayrıca "sountrack i" harika.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Grave filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Grave filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Grave filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER