Koleksiyoncu Ruben Brandt Yorumları

Koleksiyoncu Ruben Brandt filmi detayları

@cessiebalik

3 gün önce

Muh-te-şem!

@aphazel

5 ay önce

8.4 / 10

Zevk verdi.

@selmass

5 ay önce

8.4 / 10

Çok iyi.

@iamgzde

1 yıl önce

Film tam bir art ve düşünceli şöleni gibi. Kesinlikle izlenilmesi gereken, gerçeklik ve patolojik rahatsızlıkların arasında kaybolacağınız, sanat eserlerini dile getiriş şekliyle sizi büyüleyecek bir yapım.

@carpathia

1 yıl önce

8 / 10

film, konusunun ilginçliği kadar, mükemmel ötesi çizimleri, her karesi görsel sanatlar tarihinin meşhur örneklerini barındırması ve müzikleriyle tam bir başyapıt. muhtemelen bu yıl animasyon oscar'ını da alabilir. Büyüklerin dünyası bu başarılı animasyonla çok güzel anlatılmış. Film akıcı, eğlenceli ve zevkle izleniyor. Meşhur tablo hırsızlığının işlendiği filmde karakterlerin de Picasso'nun kübik resimlerinden çıkmışcasına çizilmesi animasyona ayrı bir hava katmış. Daha yüksek puanı hakediyor.

@introspection

1 yıl önce

9.4 / 10

ankara da gezici festival vasıtasıyla izlemiş bulundum, bu kadar az izlenmiş olması beni biraz üzdü. çünkü çok yaratıcı bir konusu vardı, animasyonlar özgün ve başarılıydı, her anlamda muazzam bir filmdi diyebilirim. ama filmde o kadar çok ayrıntı vardı ki, hepsini anlayamadan ya da fark edemeden geçip gidiyordu. o yüzden evde durdura durdura tekrar izlemekte fayda var :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL