Kim Bu Aile Yorumları

Kim Bu Aile filmi detayları

@delahoya

2 ay önce

5.9 / 10

Kore yapımı bir filmden uyarlama olması ve oyuncu kadrosu itibariyle izlediğim yapım.

Öyle muazzam bir film denilemez , son dönem komedi filmlerinde ki küfür sahnelerinden uzak ailece başına oturup izleyeceğiniz çerezlik bir yapım olmuş. Tek eleştiri hakkımı gereksiz uzun olması diyebilirim.

@onur_turan

1 yıl önce

3 / 10

Ne idiği belirsiz kötü bir film.

Komedi desen tek bir sahnesi bile güldürecek düzeyde değil.
Dram desen aile bağları üzerine o dram yapmaya çalıştıkları sahneler o kadar yapmacık ki; ilkokul müsameresinden hallice…
Aksiyon desen uyuşturucu mafya lideri pavyon karısıyla tekme tokat didişiyor falan… Anlayın işte aksiyon düzeyini…

Bir de bunların hepsi 2 saat sürerken arka fonda güya gazlayıcı bilim kurgu aksiyon tarzı film müzikleriyle iyice saçma bir hal almış.

@gece_bekcisi

1 yıl önce

3.5 / 10

Bende epey bi "We're The Millers (Bu Nasıl Aile)" tadı bıraktı. Yeni değil orijinal bi şeyler üretmeye ve izlemeye ihtiyacımız var. Bunu bi kenara alırsak film de oldukça vasattı zaten.

@filmist

1 yıl önce

7.4 / 10

Hiç bu kadarını beklemiyordum.
En baştan şunu söylemeliyim ki belki Cengiz Bozkurt'un oyunculuğuna hayranım.İzlediğim dizi ve filmlerdeki gibi burada da yine döktürmüş.Özellikle yer yer Fatih Terim'i andıran diyalog ve hareketleri güzel olmuş.
Filme dönecek olursam inişli çıkışlı güzel bir temposu var sıkmıyor bunaltmıyor.Tür bakımından aksiyon komedi diye geçiyor her ikiside tatmin edici düzeyde.Belki bir tık komedisi daha yoğun olabilirdi ama bu şekilde de gayet iyi.
Dövüş sahneleri ve çatışma sahneleri normal yerli yapım aksiyon filmlerine taş çıkartır cinsten açık ve net.
Neden bu kadar az izlenmiş pek anlamadım açıkçası benim görüşüm hem izlenme hem puan açısından daha iyi düzeyde olması gerekiyor.
Son derece keyifli ve güzel zaman geçirebileceğiniz bir yapım.

@film_patologu

1 yıl önce

Güney Kore sinemasından uyarlanan bir film daha. Orijinali için bkz. Geukhanjikeob / Extreme Job: https://www.sinefil.com/title/yq90ldg
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL