No Exit Yorumları

No Exit filmi detayları

@consuela

2 ay önce

3.6 / 10

Filmin her yerinden sıkıcılık akıyor. Gram merak uyandırmıyor, gram heyecanlandırmıyor. Hiç gerilim-gizem izlemeyenler için başlangıç seviyesinde bir film olabilir belki.

@esrapolat

9 ay önce

Filmde hiç gizem yok. Tam merak ediyorsun anında açıklıyor zaten. Sadece bir kere ters köşe yaptı. İzlenir mi izlenir ama senaryo zayıf olmuş daha derinleştirilebilirdi. Kitap uyarlamasıymış gerçi.
Başrol kızı beğendim.

@beneklimantar

9 ay önce

Yanlışlıkla çivileme mak. ile arkadaşının alnından tam 12 den vurması.. yapmayın şunu bu tür sahneler gerçeklikten çok uzak, ve filmden soğumama neden oluyor. Birkac bunun gibi saçma sahne daha vardı. Atmosfer hoşuma gitti, film akıcı, fakat kurgu ve senaryo kesinlikle daha iyi olabilirdi. Film rahatlikla bi üst seviyeye çıkabilirdi.

@hashasin

9 ay önce

Prodüksiyon zayıf olsa da kitap uyarlaması filmler genelde kalitelidir. Buda fena değildi. Afişteki kış renklerini yakalasalar bir şömine olsa şu filmde ısınsak başında filme empati yapıp girsek içine en basitinden. Dinlenme tesisinde bir kişi olsa. Gizem çok hızlı çözülmese mesela yada twist kısmı biraz daha mantıklı olsa yada çifte twist olsa epeyde güzel bir film olurdu. Yinede fena değildi

@cruachan

9 ay önce

9.1 / 10

Çok buzlu bir film izlerken üşüdüm:) tek mekan filmi sayılabilir, sonlara doğru konu biraz dağılsada filmi genel anlamda beğendim iyi geriyor, bu tür filmleri severim zaten.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL