VİZYONDA

8.1

118 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (1.582 OY)

Vizyon Tarihi

30 Mart 2018

Süre

1 Saat 57 Dk.

Ülke

Türkiye

KONUSU

30 yıl ayrı kaldıktan sonra, babaları 3 çocuğunu Hasanlar Köyü'ndeki evlerine geri çağırır. Nedenini bilmezler. En büyükleri Cemal, onları alır ve bu garip köye doğru yola çıkarlar. Yıllardır bir araya gelmeyen ve birbirini çok az tanıyan üç kardeş Hasanlar'a vardıklarında babalarının öldüğünü öğrenirler ve babaları, vasiyetinde köyün acayipliklerinden biri olan kelebeklerin gelişinde gömülmeyi istemiştir. Köyde geçirdikleri zaman süresinde yaşadıkları enteresan olaylar esnasında hem birbirlerinin hem kendilerinin hem de babalarının kim olduğunu anlamaya çalışırlar.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (13)

@fridakahloo yazdı...

Sal, 22 May 2018, 14:39 (2 ay önce)

8 / 10

Bütün klişelerden sıyrılmış, kendine özel mükemmel bir mizahı olan, çok doğal bir film. Tolga Karaçelik çok başarılı ve samimi bir film yaratmış.

@zeyneso yazdı...

Per, 10 May 2018, 15:04 (2 ay önce)

SUZİİİİİİİİİİİİ

@chenchen yazdı...

Pzt, 07 May 2018, 00:06 (2 ay önce)

9.6 / 10

Duygu geçişleri ve seyircide uyandırdığı duyguların yelpazesinin bu kadar geniş olması ile MUAZZAM bir film. Filmi sadece komedi, absürt komedi, dram gibi kategorilere indirgemek kesinlikle filmin psikolojik alt yapısı ve sağlamlığına hakaret olur diye düşünüyorum. Aile mi?, Kardeş meseleleri mi?, Kişinin kendisiyle çalışmadığı konular mı?, Aidiyet mi? pek çok nokta öylesine derin, ince işçilikle ve ustalıkla işlenmiş ki.. Oyunculuklar harika. Çekimlerden, şarkı seçimlerine kadar ince işçilikle inşa edilmiş bir film olduğunu anlamak çok da zor değil. Ne mutlu Türk Sineması adına! Ben gurur duydum. İzleyin, izlettirin derim.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kelebekler filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kelebekler filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kelebekler filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI