VİZYONDA

8.3

25 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (816 OY)

KONUSU
Film, ölen babasının son isteğini yerine getirmeye çalışan Ömer’in hikayesini anlatıyor. Yıllar önce kendisinin diktiğini iddia ettiği Nuh ağacının altına gömülmek isteyen babasının isteğini yerine getirmek isteyen Ömer’in, ağacın Nuh Peygamber tarafından tarafından dikildiğine inanan köylülerin tep ... Devamı
Film, ölen babasının son isteğini yerine getirmeye çalışan Ömer’in hikayesini anlatıyor. Yıllar önce kendisinin diktiğini iddia ettiği Nuh ağacının altına gömülmek isteyen babasının isteğini yerine getirmek isteyen Ömer’in, ağacın Nuh Peygamber tarafından tarafından dikildiğine inanan köylülerin tepkileriyle başa çıkması gerekiyor.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
salgın dolayısıyla sinemaların kapanmasıyla birlikte, yazık oldu dediğim filmlerden biri oldu. 7.koğuştaki mucize’nin netflix ile yakaladığı başarıya benzer bir şekilde, belki blu tv ya da netflix’te yayınlanır da sinemada izleyemeyen birçok kişi izleme şansına sahip olur dediğim, yılın en iyi yerli yapımlarından biri.

@seymaevmez

5 ay önce

Ahlat ağacı filmiyle bir çok ortak yanı bulunan bir film ama olaylar tamamen kopuk kopuk ilerliyor. Aniden gelen-giden misafirler..Birbirini daha önce hiç görmemiş karakterlerin ifade edilmeyen dialogları.. Ali Atay ın performansı güzel ama film genel anlamda zorlama olmuş.. İmam, rüşvet verilen memur ve hamile kadın.. hepsi havada kalan karakterler.. Tek bir cümle söyleyebilmek için imam karakterini koymuşlar resmen.

@terabithiasu

11 ay önce

Sağlam film. Yönetmen gerçek hayatta birebir karşılığı olan karakterler yazmış, oyunculuklar desen şahane. Ama yine de benim beklentimin biraz altında kaldığını söyleyebilirim.
SPOILER

Nuh Tepesi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Nuh Tepesi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Nuh Tepesi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL