Yönetmen
|
Martin McDonagh
|
Senarist
|
Martin McDonagh
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Ben Davis
|
Oyuncu Asistanı
|
Emily Foley
, Bernice Miller
, Josh Barker
, Nathan Early
|
Diyalog Editörü
|
Matthew Skelding
|
1. Yardımcı Editör
|
Gabrielle Smith
, Nicholas Lipari
, Adam Duthie
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Alistair Hopkins
|
Set Sağlıkçısı
|
Brian Turner
|
Üretim Hizmetleri
|
Keith Sweeney
, Daniel Battsek
, Graham Broadbent
, Peter Czernin
, Rose Garnett
, Ben Knight
, David Kosse
, Martin McDonagh
, Diarmuid McKeown
, Bergen Swanson
|
Şef
|
Travis Woods
|
Şoför
|
Charles Dicus
, Sandra Reynolds
, Kevin K. Gorham
, Lance Sudano
, David Zydorski
, Alton Lee Pierce
, Danny D. Curtis
, Sarah Hudson
, James A. Griffis
, Arnold R. Gay
, Tonie Farace
, Mary Petz
, Genevieve Barker
, John Bell
, Peyton Adams
, William "Bill" Pitts
, David C. Penix
, Logan A. Wilson
, Dave Elliott
, Robert W. Simpson
, Dennis H. Jones
, Kevin Craig
, Todd Stacey Anderson
, Debbie Adams
, Rick Davis
, Pamela C. Ray
, James L. Jamison
, Robert Dempsey
, Steve Sams
, Chris Maney
, Charles Warren
|
Ulaşım Şefi
|
Wayne Jones
, John Stephens
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Neil Hyman
, Debbie Adams
, Peyton Adams
, Genevieve Barker
, Charles Dicus
, Tonie Farace
, Chris Maney
, David C. Penix
, Mary Petz
, Pamela C. Ray
, Lance Sudano
|
Set Yapım Asistanı
|
Coleman Terrell
, Andre Mileti
, Jacob Lothers
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Tyler Gooden
, Simon Hughes
|
Ressam
|
Michael Davison
, Kevin Fulford
, Jennifer Long
, Kimberly Glaesner
, Stacey Keffer
, Julie K. Ross
, John Hatfield
|
Yeşil Sorumlusu
|
Jason Banner
|
Butafor
|
Hal McFeely
, Jeremy Holroyd
, Patrick McCormick
, Lance Carter
, Cindy J. Berry
, William B. Cook
, Edward Link
, Edward Martin
, Micah Turner
, Crystal L. Dellinger
, Joseph J. Orander
, Silas Dobyns
, Christopher L. Kuder
, Mario Liva
, Edward Register
|
İnşaat Koordinatörü
|
Whitney Yale
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Burt Dalton
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Scott Smith
, Eddie Berrios
, Jayson Barber
, John Michael Lowery
|
Dolly Sorumlusu
|
Sean Piper
, Mike Byrd
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Dennis Zoppe
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Eddie Bowlin
|
Işık Asistanı
|
Jack McCollum
|
ADR Editörü
|
Brian Bowles
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Noga Alon Stein
|
Hayvan Koordinatörü
|
Greg Tresan
|
Sinematografi
|
Ben Davis
|
Diğer
|
Robert Axelrod
, Josh Barker
, Melanie Case
, Ben Coren
, Matt Curtis
, Jennifer Davis
, Nathan Earley
, Rosanna Eden-Ellis
, Maria Fleischer
, Jay Floyd
, Emily Foley
, David Goodin
, David Greenbaum
, Elizabeth Himelstein
, Andre Mileti
, Bernice Miller
, Heather Neeld
, Loren Pierce
, Emily Pressley
, Irwin M. Rappaport
, Polly Stokes
, Keith Sweeney
, Jonathan Taylor
, Coleman Terrell
, Nick Thurlow
, Stephanie Wescott
, Todd Williams
, Robert Perry Bierman
, Maï Boiron
|
Editoryal Hizmetler
|
Thom Berryman
, Nicholas Bussey
, Maria Chamberlain
, James Corless
, Georgina Cranmer
, Eric Deren
, Adam M. Duthie
, Rob Farris
, Adam Glasman
, Neil Harrison
, Lawrence Hook
, Nicholas Lipari
, Patrick Malone
, Gemma McKeon
, Raluca Petre
, Alexander Phillips
, Finlay Reid
, Gabrielle Smith
, Daniel Tomlinson
, Laurent Treherne
, Jonathan Collard
, Pete Conlin
|
Kamera Teknisyeni
|
Jayson Barber
, Eddie Berrios
, Eddie Bowlin
, Dane Brehm
, Ian Hayes Brett
, Mike Byrd
, Stephen S. Campanelli
, Trevor Carroll-Coe
, Jacob Clegg
, Bill Coe
, Ross Dunkerley
, Jason Dunn
, Kahlil Fadel
, Krystina Figg
, Andrew Fisher
, Albert Hedgepeth
, Chris A. Herbert
, Adam Horne
, Ryan Huston
, John Jernigan
, Dean Labossiere
, Mathew Larsen
, J. Steven Latham
, Chase Livengood
, Joseph Mason
, Jack McCollum
, Bobby McMahan
, Merrick Morton
, Sean Piper
, Scott Smith
, Trisha Solyn
, Jason Sutton
, Mike Teeters
, Peter Thoren
, Harry Zimmerman
, Mark Stover
, Patrick Duroux
|
Görsel Efektler
|
Andrea Aceto
, Lisa Theresa Downey-Dent
, Tiago Faria
, Emanuele Farnesi
, Edd Gamlin
, Attila Gasparetz
, Tyler Gooden
, Jacob Green
, Andrés Gómez Tollar
, Alexander Ha
, Jason M. Halverson
, Simon Hughes
, Timothy P. Jones
, George Kolyras
, Lindsey Lo Presti
, Elliot Mander
, Alasdair McNeill
, Dillan Nicholls
, Paul O'Hara
, Noel O'Malley
, Susanna Riccio
, James Roberts
, David Singer
, Noga Alon Stein
, Jonathan Taylor
, Jenny Wan
, Lewis Wright
, Callum Mcnulty
, Jose Alberto Pino
, Dan Victoire
|
Özel Efektler
|
Burt Dalton
, William Dawson
, Eric Dressor
, Shane Meador
, Evan Pileri
, David A. Poole
, Christopher A. Suarez
|
Ses
|
Nick Baldock
, Brian Bowles
, Chris Burdon
, Timothy Cargioli
, Jack Cheetham
, Doug Cooper
, Mark DeSimone
, Aidan Dykes
, Jonathan Gaynor
, Patrick Ghislain
, Alek Goosse
, Alexa Kahn
, Zak Melemendjian
, Christer Melén
, Julien Naudin
, Tyler Newhouse
, Elanor Rimassa
, Matthew Skelding
, John Soukup
, Joakim Sundström
, Hannes Wannerberger
|
İkinci Birim
|
Paula Case
, Peter Kohn
, Spencer Taylor
|
Operasyon Yöneticisi
|
Alistair Hopkins
, Peggy Robinson
, Bergen Swanson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Amanda Bianchi
, Susan Buffington
, Leo Corey Castellano
, Cydney Cornell
, Sarah Graham
, Jorie Malan
, Meghan Reilly
, Lindsay McAllister
, Jennifer Chavez
|
Yapım Sanatçısı
|
Inbal Weinberg
|
Müzik
|
Carter Burwell
, Karen Elliott
, Michael Farrow
, Isobel Griffiths
, Everton Nelson
, Chris Piccaro
, John Warhurst
, Madison Westwood
, Anton Monsted
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Paul O'Hara
|
Eş Yapımcı
|
Ben Knight
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Jennifer Davis
|
Kondüktör
|
Carter Burwell
|
Orkestra Şefi
|
Carter Burwell
|
Yetkili Müzik Yapımcısı
|
James Gibb
|
Müzik Editörü
|
John Warhurst
|
Müzik Süpervizörü
|
Karen Elliott
|
Görsel Efekt Editörü
|
Edd Gamlin
|
2D Sanatçısı
|
Olivia Beresfor
, Alasdair McNeill
, Tiago Faria
, Susanna Riccio
, David Singer
, Dan Victoire
, Jenny Wan
|
2B Sorumlusu
|
Jason Halverson
|
Işık Şefi
|
Ross Dunkerley
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ilana McAllistor
|
Editör
|
Jon Gregory
|
Dublörler
|
Eliza Coleman
, Mark Aaron Wagner
, Joseph S. Griffo
, Mark Chadwick
, Trampas Thompson
, John Bernecker
, Dean Lyons
, Jeff Chumas
, Bob Marrocco
, Doug Coleman
, Michael Aaron Milligan
|
Yapım Ses Mikseri
|
Jonathan Gaynor
|
Set Fotoğrafçısı
|
Merrick Morton
|
Yükleyici
|
Trisha Solyn
|
1. Kamera Asistanı
|
Bill Coe
, Harry Zimmerman
|
Steadicam Operatörü
|
Stephen S. Campanelli
|
Kameraman
|
Stephen S. Campanelli
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Paula Case
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Peter Kohn
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Bergen Swanson
|
Dublörler Koordinatörü
|
Doug Coleman
|
Ses Donanım
|
Elanor Rimassa
|
Oyuncu Seçimi
|
Sarah Halley Finn
, Marty Keener Cherrix
, Hannah Cooper
, Theresa Hernandez
, Meagan Lewis
, Bryan Riley
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Carter Burwell
|
Yönetici yapımcı
|
Bergen Swanson
, Diarmuid McKeown
, Rose Garnett
, David Kosse
, Daniel Battsek
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Joakim Sundström
|
Ses efektleri Editörü
|
Christer Melén
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Chris Burdon
, Doug Cooper
|
Kostüm Tasarımı
|
Melissa Toth
|
Set Dekorasyon
|
Merissa Lombardo
|
Sanat Yönetimi
|
Jesse Rosenthal
, Steven P. Brown
, Kenneth Bryant
, Lance Carter
, Adam Chase
, Amy Darsey
, Daniel Deas
, Silas Dobyns
, Patrick Fuhrman
, Kevin Fulford
, Romain Gateau
, Tyler Gooden
, Lillian Heyward
, Chris Holcombe
, Jeremy Holroyd
, Stacey Keffer
, Brian Kontz
, Christopher Kuder
, Laura C. McPherson
, Gregg Perez
, Dylan Pettengill
, John Pundt
, Alex Richards
, Philip Schneider
, Jessica Tyler Segal
, Barbara Seinfeld
, Hannah Smith
, Deanna Tilley
, Bill Waxler
, Richard Blake Wester
, Whitney Yale
, Cindy Berry
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Inbal Weinberg
|
Boom Operatörü
|
Timothy Cargioli
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jeanette McGrath
|
Yapımcı
|
Graham Broadbent
, Peter Czernin
, Martin McDonagh
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Joseph La Corte
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Meagan Lewis
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Hannah Cooper
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Dylan Cooper
|
Yapım Koordinatörü
|
Heather Neeld
|
Mekan Yöneticisi
|
Robert Foulkes
, Ryan Stuart Burns
, Tristan Daoussis
, Miguel Tapia
|
Terzi
|
Olivia Barrand
|
Set Kostümcüsü
|
Pamela Miller
|
Baş Kostümcü
|
Sarah Dano
|
Kostüm Sorumlusu
|
Hartsell Taylor
, Olivia Barrand
, Sarah Dano
, Kelly Rose Gavenus
, Sebastian Jaramillo
, Cassandra Kollmer
, Joseph La Corte
, Pamela Miller
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Gregg Perez
, Daniel Deas
, Bill Waxler
, Adam Chase
, Kenneth Bryant
, Richard Krish
, Chat Battles
, Richard Blake Wester
, Amy Darsey
, Alexander Richards
, Joshua Noorullah
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Leo Corey Castellano
|
Set Şefi
|
Patrick Fuhrman
|
Yardımcı Butafor
|
Romain Gateau
|
Butafor
|
Philip Schneider
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Deanna Tilly
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jessica Tyler Segal
|
Kuaför
|
Susan Buffington
|
Saç Tasarımcısı
|
Cydney Cornell
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Cydney Cornell
|
Makyaj Sanatçısı
|
Meghan Reilly
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jorie Malan
|
Şive Koçu
|
Kate Wilson
|
Genel
|
Annie Lee
, Loren Pierce
, Jon Gregory
, Eliza Coleman
|