Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün

(2013)

A Good Day to Die Hard

Film 1 Saat 38 Dk. Aksiyon, Gerilim ABD, İngiltere 15 Şubat 2013

5.7

84 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.2 (215.354 OY)

KONUSU
Geleneklere karşı çıkan polis John McClane oğlu Jacke yardım etmek için Moskova’ya gittikten sonra ilk defa kendisini yabancı topraklarda bulur. McClane Jack’in nükleer silah soygununu durdurmakla görevli iyi eğitimli bir CIA ajanı olduğunun farkında değildir. Bir yandan Rus yer altı dünyasından kaç ... Devamı
Geleneklere karşı çıkan polis John McClane oğlu Jacke yardım etmek için Moskova’ya gittikten sonra ilk defa kendisini yabancı topraklarda bulur. McClane Jack’in nükleer silah soygununu durdurmakla görevli iyi eğitimli bir CIA ajanı olduğunun farkında değildir. Bir yandan Rus yer altı dünyasından kaçan McClaneler zıt yöntemlerinin kendilerini durdurulamaz kahramanlar yaptığını fark ederler.
Bruce Willis

John McClane

Jai Courtney

Jack McClane

Sebastian Koch

Yuri Komarov

Yuliya Snigir

Irina Komarov

Sergey Kolesnikov

Viktor Cha...

Mary Elizabeth Winstead

Lucy McClane

Cole Hauser

Mike Collins

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@free_style

4 yıl önce

4.2 / 10

Bazı şeyleri tadında bırakmak gerekir.

@rorschachv1

6 yıl önce

Serinin en zorlama filmi A Good Day to Die Hard, koskoca seriyi baba-oğul ilişkisinden yola çıkarak anlamsız bir şekilde Moskova'ya taşımışlar. Sadece görsel efektler var, Bruce Willis dışındaki oyunculukları beğenmedim. Die Hard serisi için tadında bıraksaydınız keşke dedirtiyor maalesef.

@calamity

10 yıl önce

6 / 10

benim için zor ölüm serisinin nadide parçası 3 tür diğerlerinide büyük bir keyifle izlemişimdir.taki 5 e gelene kadar. bruce willes in varlığının dışında sıradan bir aksiyon filminin dışına çıkamayan,zayıf senaryosuyla hepten batırmış bir film.
D

@digeri

11 yıl önce

o helikopteri patlattığınızı göstermek için film mi çektiniz? Patlattık deseniz anlardık ne gerek vardı bunca saçmalığa? Olmamış gerideki dört filmin hatırasına saygısızlık olmuş herşeyden önce. Bruce willis'in oğlunu oynayacak son adamı da oynatmışsınız gayrete bak. Varro mu o?

@prestoopniks

11 yıl önce

3.5 / 10

Her yıl onlarca bu tarz film zaten yapıyorsunuz.Devam filmi adı altında çocukluk kahramanlarımıza tecavüz etmek zorunda mısınız? Seriyi hiç izlememiş insanlara bu filmleri devam filmi olarak izletmek ayıp değil mi?
V

@volk

11 yıl önce

9.7 / 10

Serinin büyük hayranı olarak söylemeliyim ki en hareketli bölüm buydu. 1 saat 40 dakikalık film nasıl başladı nasıl bitti inanın anlayamadım. Aksiyon sahnelerini hazırlayan ekibi özellikle sıkışık trafikte ki kovalamaca sekansı için tebrik etmek gerek. Geçen yıllar içinde formundan hiç bir şey kaybetmeyen Bruce Willis ile bana Sam Worthington'ı hatırlatan Jai Courtney oldukça iyi bir ikili oluşturmuşlar. Aralarında ki sevgi-nefret ilişkisi ise Die Hard serisinin temel noktası olan "En önemli şey aile dir"i izleyiciye hatırlatmak konusunda gayet başarılı. Ben çok beğendim. Tavsiye ederim. İyi seyirler.

@kuskucusomon

11 yıl önce

vakit geçirteci.

@lowen

11 yıl önce

6 / 10

Serinin 4. filminden sonra oluşan beklentilerimi karşılayamadı maalesef.Zor Ölüm serilerinde,aksiyon sahnlerinde hiçbir şekilde mantık aramıyorum,fakat bu sefer senaryo mantık hataları ile doluydu.Çernobil muhabbeti faciasına hiç girmiyorum bile.1-2 ters köşe yaparız da seyirciyi vayy dedirtiriz demişler,sonra da vururuz aksiyonun dibine.John McClane için izlenir,fazlası yok.

@rippin

11 yıl önce

serinin ilk üç filminin yanına yaklaşamayacak bir film olmuş. John Mcclane'nin düşman, dost ayırt etmeden herkesi sinir edişi, esprileri yok filmde. aslında action dışında herhangi bir şey yok da denilebilir. ayrıcakızıydı, oğluydu derken, bir sonraki filmde de Mcclane'nin kayınçosu olacak sanırım.

@knnbkr

12 yıl önce

6 / 10

1000 tane arabayı telef ettiler yazık olmuş .)

@winternight

12 yıl önce

4 / 10

Kalite olarak alakası yok diğer 4 filmle. Die Hard serisini severlere pek tavsiye etmem, seriyi bu şekilde hatırlamak istemezsiniz.

@mrsdance

12 yıl önce

7.9 / 10

Her sahnesi aksiyon dolu eski serilerin gerisinde kalmamış bir zor ölüm filmi. Bruce willis mükemmelsin gerçekten. Keşke süresi biraz daha uzun olsaymış.Umarım 6. filmi de yaparlar. Abartılı sahneleri olsa da ben Zor ölüm serisini bu şekilde seviyorum.
SPOILER

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL