Zor Ölüm 3

(1995)

Die Hard with a Vengeance

Film 2 Saat 8 Dk. Aksiyon, Macera ABD 27 Ekim 1995

6.5

165 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.6 (407.824 OY)

KONUSU
New York’lu polis dedektifi John McClane, bu kez kendisinden ve NY şehrinden intikam almaya çalışan Simon takma adlı bir cani ile mücadele etmektedir. Simon tarafından şehrin çeşitli yerlerine yerleştirilmiş bombaları bulup etkisiz hale getirebilmek için onun bilmecelerini çözmek zorunda kalan McCla ... Devamı
New York’lu polis dedektifi John McClane, bu kez kendisinden ve NY şehrinden intikam almaya çalışan Simon takma adlı bir cani ile mücadele etmektedir. Simon tarafından şehrin çeşitli yerlerine yerleştirilmiş bombaları bulup etkisiz hale getirebilmek için onun bilmecelerini çözmek zorunda kalan McClane’e, Harlem’de tanıştığı sinirli dükkan sahibi Zeus da yardımcı olacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zansu

7 ay önce

Serinin en iyisi.

@tiamath

3 yıl önce

8 / 10

Açık ara farkla serinin en iyi filmi. Tüm serinin dışında bu filmi tekrar tekrar izlemişimdir. Simon diyorki repliğini aklımıza kazıyan filmdir de denilebilir. Jeremy Irons’un oyunculuğunu ayrıca aşırı beğenen biri olduğumdan bu filmde bruce ve samuel’in karşısına bu karakterin geçirilmiş olması benim için pik nokta olmuştu. Banka soygunu amacına son derece farklı bir bakış açısı getiren filmin aynı zamanda harlem’den çıkan bir karakteri böylesi bir şekilde bünyesine katması ayrı bir başarıdır.

@rorschachv1

6 yıl önce

İlk iki filmden oldukça iyiydi, bunun nedeni Samuel L. Jackson’ın rolüne harika adapte olması, ilk iki filme nazaran daha çeşitli repliklerin olması ve filmin kurgusunun insanı daha fazla şaşırtması. Jeremy Irons da kötü adam olarak oldukça yakışmış.

@vfv

12 yıl önce

Bence seinin en kötü filmi olsada bir film olarak değerlendirirsek kötü film değildi. Bence izlenilmeli.

@piccadilly

12 yıl önce

söylenildiği gibi serinin en iyi filmi bu yüzden son yıllara kadar sık sık tv de yayınlanmaktaydı, yolda olan 5.filmin de bunu geçebileceğini düşünmüyorum. Ayrıca seride yönetmen John McTiernean ve başrol John McClane isim benzerliğine dikkat.
B

@biberim

13 yıl önce

6 / 10

bence serinin en iyi ve en hareketli filmiydi.samuel jackson ve jeremy iron da filme ayrı bir güzellik katymışlardı. serinin 4.filminide izledim.ama dediğim gibi hiçbiri 3. filmin yerini tutamaz.izlemeyen varsa kesinlikle izlesin derim.

@aheyahey

15 yıl önce

9 / 10

serinin en iyisi... samuel jackson ve bruce amca garip bir şekilde çok iyi bir ikili olmuş bu filmde
SPOILER

Zor Ölüm 3 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Zor Ölüm 3 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Zor Ölüm 3 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL