Yönetmen
|
Scott Waugh
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VFX Sanatçısı
|
Veselina Georgieva
|
Ses efektleri Editörü
|
Nikolay Bakalov
, Ryan Thompson
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Kris Casavant
|
Yapım Sanatçısı
|
Ricky Eyres
|
Teşekkürler
|
Michael J. Duthie
|
Anısına
|
Michael J. Duthie
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Victor Hadida
, Lonnie Ramati
, Claiton Fernandes
, Vladimir Fernandes
, Balan Melarkode
, Euzebio Munhoz Jr.
|
Boom Operatörü
|
Alexander Popov
, Tzvetan Kadiysk
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Guillaume Roussel
|
Orkestra Şefi
|
Guillaume Roussel
|
Set Fotoğrafçısı
|
Dan Smith
|
Set Yapımcısı
|
Michael S. Constable
, Yanko Ushatov
, Vessela Bannzurkova
, Simeon Vasilev
, Aleksander Kenanov
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Danail Hadzhiyski
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Daniela Avramova
|
Saç Tasarımcısı
|
Daniela Avramova
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gord Hillier
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Martyn John
|
Ses Mikseri
|
Ivaylo Natzev
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Paula Crickard
, Jivko Chakarov
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Terry Williams
|
Işık Şefi
|
Martin Cox
|
Diyalog Editörü
|
Zahary Borisov
, Adrian Gougov
|
ADR Sorumlusu
|
Adrian Gougov
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Ben Lanning
, Zornitsa Tsvetanova
|
Müzik Editörü
|
Richard Armstrong
|
Müzik Süpervizörü
|
Ryan Svendsen
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Aliki Nakopoulou
, Maya Markova
|
Video Assist Operatörü
|
Yannis Papanastasopoulos
|
Ses Tasarımcısı
|
Ryan Nowak
|
Yapımcı
|
Jason Statham
, Kevin King Templeton
, Les Weldon
, Jeffrey Greenstein
, Jonathan Yunger
, Yariv Lerner
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ricky Eyres
|
Kostüm Sorumlusu
|
Sophia Aiudi
, Carole Louise Machin
, Katarina Pavlova
, Jessica Phillips
, Rebekah Russell
, Georgi Petrov Yakimov
, Layan Nourouz
, Anna Gelinova
|
Eş Yapımcı
|
Abby Mills
, Matthew O'Toole
, Gisella Marengo
, Robert Earl
|
Oyuncu Seçimi
|
Elaine Grainger
, Katerina Goranova
, Preslava Hristova
|
Set Dekorasyon
|
Orlin Grozdanov
, Neil Floyd
, Arta Tozzi
|
Kostüm Tasarımı
|
Neil McClean
|
Üretim Hizmetleri
|
Christa Campbell
, Michael S. Constable
, Allen Dam
, Boaz Davidson
, Claiton Fernandes
, Vladimir Fernandes
, Jeffrey Greenstein
, Lati Grobman
, Eda Kowan
, Avi Lerner
, Yariv Lerner
, Balan Melarkode
, Euzebio Munhoz Jr.
, Lonnie Ramati
, Trevor Short
, Jason Statham
, Kevin King Templeton
, Les Weldon
, Jonathan Yunger
, Vessela Bannzurkova
, Robert Van Norden
, Matthew O'Toole
, K. Blaine Johnston
, Christopher Woodrow
, Gareth West
, Victor Hadida
, Guymon Casady
, Spenser Cohen
, Jason Constantine
, Jon Feltheimer
, Anna Halberg
, Basil Iwanyk
, Gisella Marengo
, Paula Crickard
, Robert Earl
, Alexander Kenanov
, Yanko Ushatov
, Sagiv Diamant
, Steven Paul
|
Sanat Yönetimi
|
Biljana Jovanovic
, Kira Kemble
, Rachel Corbould
, Martin Genchev
, Anna Hadzhieva
, Peter Krumov
, Richard MacMillan
, Steve Patterson
, Vladimir Petkov
, Yulian Svilenov
, Mariana Videnova
, Nikolai Nikolov
, Bogdan Bogdanov
, Kristian Stoyanov
, Yossif Mladenov
, Krista Vacheva
, Ivan Radev
, Mike Rawlings
, Dirk Buchmann
, Evgeni Yordanov
, Ivan Ranghelov
|
Makyaj Sorumlusu
|
Daniela Avramova
, Niamh Glynn
, Anita Hvarleva
, Sofi Hvarleva
, Anna Ivanova
, Bistra Kechedjieva
, Dessislava Manassieva
, Dimitrina Stoyanova
, Kristina Zlateva
, Jocelyn Bennett-Snewin
, Rebecca Cain
, Anna Cichon
, Christopher Goodman
, Neill Gorton
, Stephanie Hovette
, Rob Mayor
, Anthony Parker
, Cliff Wallace
, Fionagh Cush
, Lionel Jones
, Annelise Levy
, Paul Pattison
, Siena Powloski
|
Operasyon Yöneticisi
|
Steve Cole
, Paula Crickard
, Stefan Mutafchiev
, Kristina Sakizli
|
İkinci Birim
|
Asya Chakarova
, Galina Kyuchukova
, Ben Lanning
, Rumyana Popova
, Brian Smrz
, Ivan Mitov
, Becca Nichols
, Neil Wallace
, Todor Chapkanov
, Kristiyan Lovrich
, Maya Markova
|
Ses
|
Tsvetan Kadiiski
, Ivaylo Natzev
, Matt Bainbridge
, Kris Casavant
, Ryan Nowak
, Tapio Liukkonen
, James Hyde
, Nikolay Bakalov
, Ryan Thompson
, Pierre-Yves Lavoué
, Valery Metodiev
, Adrian Gougov
, Alistair Bolt
, Zahary Borisov
, Gord Hillier
, Jay Cheetham
, Jonathan Jost
|
Özel Efektler
|
Csaba Bagossy
, Bence Füredi
, Efthymios Rafail Gourgouris
, Danny Hargreaves
, Ivo Jivkov
, Georgi Karadjov
, Joe Patti
, Tamas Uzoni
, Tom Goodman
, John Schoonraad
|
Görsel Efektler
|
Krasimir Rizov
, Veselina Georgieva
, Venelin Dinkov
, Pavlina Petrova
, Albert Testani
, Misho Ristov
, Jivko Ivanov
, Bert Steyaert
, Arthur Gallindo
, Velislava Mihailova
, Ivan Arsić
, Petar Minov
, Nick Peshunoff
, Desislava Pavlova
, Silviya Mariyanova
, Maria Popova
, Ajdin Duraković
, Leonardo Paolini
, Emerson Bonadias
, Aleksandar Babic
, Mara Fröhlich
, Karen Elliott
, Svetoslav Mitev
, Francisco Paim
, Laurent De Greef
, Yulian Velkov
, George Port
, Chris Van Osselaer
, Ivailo Bonev
, Mark Millena
, Vladimir Jankovic
, Collette Nunes
, Marcelo Ferreira PeeJay
, Kevin Ahern
|
Kamera Teknisyeni
|
Ivan Aleksandrov
, Yavor Aleksandrov
, Matteo Carlesimo
, Samuel Cig
, Martin Cox
, Thomas English
, Dimitar Krustev
, Markus Kuballa
, James Leckey
, Ivelin Metodiev
, James Osborn-Brown
, Yannis Papanastasopoulos
, Hristo Petkov
, Leo Plank
, Riccardo Porfirio
, Biser Rulev
, Ivailo Tzvetkov
, Kiril Valchanov
, Terry Williams
, Mihail Yanakiev
, Georgi Yankov
, Bernin Isaac
, Adam Conlon
, Valentin Stanimirov
, Ismail Falton
, Aleksandar Ribarski
, Kaloyan Nedelchev
, Vania Ivanova
, Konstantin Vladimirov
, Slavyan Stoichev
, Ivan Vatsov
, Daniel Smith
, Dave Sherman
, Ivailo Ivanov
, Ioan Banzourkov
, Lorenzo Senatore
, Konstantin Vasilev
, Liudmil Donchev
, Lawrence Fish
, Tony Jackson
, Tim Maurice-Jones
, Malcolm McLean
, Adam Slater
, Mark Sullivan
, Ivo Velkov
, Peter Wignall
, Iva Slavova
|
Editoryal Hizmetler
|
Jivko Chakarov
, Ivan Todorov Ivanov
, Patrick King-Templeton
, Vanessa Taylor
, Senem Pehlivan
, Tom Aston
|
Yönetici yapımcı
|
Boaz Davidson
, Avi Lerner
, Trevor Short
, Lati Grobman
, Christa Campbell
, Christopher Woodrow
, K. Blaine Johnston
, Jason Constantine
, Guymon Casady
, Basil Iwanyk
, Jon Feltheimer
, Eda Kowan
, Michael S. Constable
, Gareth West
, Spenser Cohen
, Anna Halberg
, Allen Dam
, Stephen Paul
|
Mekan Yöneticisi
|
Tom Bosanquet
, Stefan Mutafchiev
, James Player
, Abbey Butler
|
Müzik
|
Ryan Svendsen
, Steven Wayne Thomas
, Al Clay
, Guillaume Roussel
, Mathieu Alvado
, Dominic Lewis
|
Senaryo Süpervizörü
|
Xenia Taylor
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Bruce Patel
, Nitin Upadhyaya
|
Diğer
|
Ian Edwards
, Jeffrey Greenstein
, Sydne Japtha
, Tanner Mobley
, Timothy Scott Ralston
, Lonnie Ramati
, Irina Cherkelova
, Emily Eyre
, Monika Spasova
, Michael McGrale
, J.J. Connolly
, Brandon Murphy
, Phillip Murphy
, Chad St. John
, Michael Stokes
, Ioan Banzourkov
, Matt Curtis
, Michael Bodie
, Joe Drago
, David Menkin
, Asa Sims
, Jamie Zubairi
, Lee Garside
|
Dublörler
|
Greg Burridge
, Lee Charles
, Billy Clements
, Scotty Cook
, Rok Cvetkov
, Gabrielle-Anne Désy
, Safi El Masri
, Mike Gassaway
, Dimitar Ilkov
, Steve Kelso
, Filip Kržišnik
, Chi Lewis Parry
, Jess Liaudin
, Miguel Ángel Luque
, Cody Mackie
, Russell MacLeod
, Zeljko Matovina
, Lockhart Ogilvie
, Peter Pedrero
, Tjaša Perko
, Joseph Racki
, Goran Stjepanovic
, Ryan Stuart
, Phillip Ray Tommy
, Sasa Vuk
, Elmo Walker
, Shiraz Yasin
, Steen Young
, Nathan Aldous
, Isky Fay
, Ilko Iliev
, Georgi Nikolov
, Sahin Karakus
, Sara Ratosa
, Kevin Ta
, Branislav Fistrić
, Chan Chun Fung
, Shashwad Babalgaon
, Jonathan Cohen
, David Nop
|
Sinematografi
|
Tim Maurice-Jones
|
Görüntü Yönetmeni
|
Tim Maurice-Jones
|
Hikaye
|
Kurt Wimmer
, Spenser Cohen
, Tad Daggerhart
|
Karakter
|
Dave Callaham
|
Senaryo
|
Max Adams
, Tad Daggerhart
, Kurt Wimmer
|
Dublörler Koordinatörü
|
Peter Pedrero
, Rok Cvetkov
, Antoni Davidov
, Steve Kelso
, Alan Ng Wing-Lun
, Ilko Iliev
|
Editör
|
Michael J. Duthie
|
Genel
|
Tapio Liukkonen
, Brian Smrz
, Mike Gassaway
, Scott Cook
, Isky Fay
, Billy Clements
, Blaž Slanič
, Elmo Walker
, Safi El Masri
, Gabrielle-Anne Désy
, Dom Dumaresq
, Aleksandra Dragova
, Michael J. Duthie
, Tim Maurice-Jones
, Malcolm McLean
, Nic Cupac
, Lawrence Fish
, Tom Aston
|