Maymunlar Cehennemi: Savaş 2017

War For The Planet Of The Apes

6.7

91 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (99.463 OY)

Vizyon Tarihi

14 Temmuz 2017

Süre

2 Saat 20 Dk.

Yönetmen

KONUSU

Şafak Vakti'nde Kobo'nun ihanetine uğrayarak, ırkından büyük kayıplar veren Sezar, insanlığın onları affetmeyeceğini bilerek savaşa hazırlanıyordu. 3 yıl sonra gelen devam filmi Maymunlar Cehennemi: Savaş, bizi bir önceki filmi bıraktığımız yerden alıyor ve savaşın ortasına götürüyor. Sezar her ne kadar savaşmak istemeyip, barışı seçse de, insanlık adına savaşan Albay, acımasızlığı ile nam salıyor ve maymunların kökünü kazımak için her türlü yolu deniyor. Ancak Sezar'ın da Albay karşısında boyun eğmeye niyeti yok. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır... 

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@mervekara35 yazdı...

Çar, 28 Mar 2018, 22:09 (3 ay önce)

8.8 / 10

Pek savaş yoktu. Fazlasıyla dram vardı.

@ferhangi-sey yazdı...

Sal, 16 Oca 2018, 19:16 (6 ay önce)

Cesar'ın musa'yı temsil ettiği filmdir. piramit yapan mısırlıları, duvar yapan maymunlar olarak vermişler, kırbaçlanan maymuna duyduğu empati de kitapla aynı. sular altında kalan firavun ve askerleri filmin sonunda tahmin edin neyin altında kalıyor?  bence film güzeldi, altmetin koymaları da ayrı hoş olmuş.

@shamur-musti yazdı...

Cmt, 21 Eki 2017, 14:12 (9 ay önce)

6.5 / 10

Savaş deyince maymunlar ordusu ile insanlar ordusu sağlam bi çarpışma olacak sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Ortada doğru düzgün savaş yok. Görsel efektler biraz basit kalmış. Film daha çok duygusal olmuş drama gereksiz bir ölçüde ağırlık verilmiş. Beklediğim etkiyi vermedi bunlar yüzünden. Ama tek başına Sezar ve orjinal dildeki ses tonu yeter. He arada komik bi karakter de giriyor o da çok iyiydi. İzlemeyin demem ilk 2 filmi izlediyseniz kesin izlersiniz zaten. İzlediğiniz zaman çok da beklentili olmadan izleyin derim.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Maymunlar Cehennemi: Savaş filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Maymunlar Cehennemi: Savaş filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Maymunlar Cehennemi: Savaş filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI