7.4

453 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (200.474 OY)

Süre

2 Saat 4 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Profesör Paul Rivers ve karısı Mary, birlikteliklerinin ölüm ve yaşam arasındaki dengeyle paralel olduğunu farkederler. Adam ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve kalp nakli için sıra beklemektedir. Kadın ise yapay döllenme sonrasında hamiledir ve çocuğunu doğurmaya hazırlanmaktadır. Christina Peck, zor geçen gençlik dönemini çabuk olgunlaşarak atlatmış iki çocuk annesi bir kadındır. Kocası Michael ve kardeşi Claudia ile birlikte çevrelerine mutluluk ve umut saçmaktadırlar. Daha düşük ekonomik düzeye sahip Marianne iki çocuğuna bir gelecek yaratmaya çalışırken, eski bir suçlu olan kocası Jack kendisini dine adamıştır. Trajik bir kaza, bu üç çift ve ailelerinin hayatlarını kesiştirecektir. Birbirlerinin de desteklerini alarak hayatlarındaki en önemli soru işaretlerini cevaplandırmaya çalışacaklardır.   Paramparça Aşklar Köpekler'in Oscar adayı yönetmeni Alejandro González Iñárritu ve senaristi Guillermo Arriaga'nın tekrar biraraya geldiği projede usta aktörler Sean Penn, Benicio Del Toro ve güzel oyuncu Naomi Watts başrollerdeler.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (37)

@foodforclouds yazdı...

Sal, 15 Ağu 2017, 13:34 (10 ay önce)

"Dünya bizi birbirimize yakınlaştırmak için döndü Kendi güzelliklerini bize çevirdi En sonunda bizi bu düşte bir araya getirene dek.."

@no-one yazdı...

Pzt, 19 Haz 2017, 14:40 (1 yıl önce)

8.5 / 10

Filmde benim için en çarpıcı kısım Jack ve peder arasında geçen diyalogdu    - Jack ;İsa Peygamber bizi acı çekmekten kurtarmak icin gelmedi. Bize, acıya katlanma gücü vermek icin geldi. + Belki de bu acıyı çekmemi o istedi. - O'nun bu olayla bir ilgisi yoktu. Bu bir kazaydı. + Kaza falan değildi. Tanrı bunun için beni seçti. - Jack. Tanrı'dan merhamet dile. + Madem kazaydı neden ondan merhamet dilemeliyim ki? "Merhamet ettiğime merhamet edeceğim. acıdığıma acıyacağım." - Bu kadar gururlu olma. günah işliyorsun. +"Ama korkak, imansız, iğrenç, adam öldüren, cinsel ahlaksızlıkta bulunan büyücü, putperest ve yalancılara gelince onların yeri, kükürtle yanan ateş gölüdür." esinleme 21:8 - Jack beni dinle. Tanrı bizi kurtarmak için var, lanetlemek için değil. Tanrı seni seviyor. Ayrıca, senin gibi kibirli günahkarları nasıl cezalandıracağıni da bilir. +"Ben sevdiklerimi azarlayıp terbiye ederim." esinleme 3:19. Tanrı bana ihanet etti. - Kes artık yoksa cehenneme gideceksin. + Cehennem mi ? Cehennem bu. Tam burada ! - Ruhunu mahvediyorsun ! ArtIk kapa çeneni ve Tanrı'dan af dile ! + Hey ! Af mi dileyeyim ? İstediği herseyi yaptım ! Değiştim! O'na hayatımı verdim. O bana ihanet etti. O'nun isteğini yerine getirebilmem için bana o lanet olası kamyoneti verdi. O adam ve kızlarını öldürmeme sebep oldu. Ama baksana, orada kalıp onları kurtarma gücünü vermemiş. - Sakın küfür etme, seni adi herif. Tanrı'nın bununla bir ilgisi yoktu ! + Tanrı, saçının bir telinin kımıldayışını bile bilir. Bunu bana sen öğrettin.. ve bu sahnede Benicio Del Toro'nun beynini işaret ederek  "Cehennem mi ? Cehennem bu. Tam burada ! " demesi... Geri kalanı için çok yorum yapamayacak olsam da bu sahne için 8.5/10...Belki de aynı cehennemi paylaşıyor olmaktan dolayı...   https://www.youtube.com/watch?v=rhdQBo3cwas    

@olanzveins yazdı...

Sal, 13 Haz 2017, 01:38 (1 yıl önce)

2.7 / 10

klişe olmaktan öteye gidemeyecek bir senaryo ve hollywoodvari vasatlıklarla dolu bir film. Venedik'te nasıl ödül aldı hala anlamış değilim.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

21 Gram filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

21 Gram filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

21 Gram filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER