Hayatın İçinden 2003

The Station Agent

7

112 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (61.013 OY)

Süre

1 Saat 29 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Finbar McBride, yalnız kalmak isteyen ve bunun için terkedilmiş bir tren deposuna yerleşen sorunlu bir adamdır. Fakat depoya ondan önce gelmiş olan Olivia ve Joe ile tanıştığında, aslında ihtiyacı olanın ilginç bir arkadaşlık olduğunu anlar.Olivia, 40 yaşlarında bir oyuncudur ve evliliğinin sonuna gelmiştir. Joe ise 30'lu yaşlarında bir aşçıdır. Tek derdi insanlarla sohbet etmektir, karşısındakiler istemese bile.Hayatları beklemedikleri bir anda kesişen bu 3 insanın aralarındaki ilginç iletişim, aradıkları yalnızlığı beraber paylaşabileceklerini gösterecektir.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@aylicevik yazdı...

Cmt, 02 Ara 2017, 20:24 (6 ay önce)

İginççç, hissettirdikleri de konusu da , hem çok şey işlenmiş hem hiçbirşey yaşanmıyormuş gibi, belki oyunculuklardan dır bilmiyorum ama hiç sıkılmadım, bu da ilginç

@davay-davay yazdı...

Paz, 23 Kas 2014, 17:05 (3 yıl önce)

7.5 / 10

dibine kadar, ölçüsüzce sosyalleşme heveslisi joe , insanlardan ve onlarla sosyalleşmekten uzaklaşma amacında fin ve insanlardan uzaklaşıp uzaklaşmama konusunda ikircikli olivia'yı bir araya getirip denge kurmaya çalışıyor hikaye.

@cemal-erdem yazdı...

Cmt, 27 Nis 2013, 11:12 (5 yıl önce)

7.4 / 10

Öncelikle filmi beğendiğim ölçüde sevdiğimi de belirterek yorumuma başlıyorum. Bir sinema büyüsünü, sanatsal bir ürününü o sanat dalının bazı ölçütlerini baz alarak beğenmek önemli tabii. Daha önemlisi ise o yapımı, eseri sevmek. İzleyici olarak aranda bağ kurmak. Eğer böyle bir his uyanıyorsa sende sinema tam bir arayış haline geliyor. Filmde hemen hemen tüm detayları beğendim. "Hayatın İçinden" çevirisi de harika olmuş. Filmi yerinde duramayan aynı zamanda bir yere gitmeyen yol filmi olarak tanımlayabiliriz. Trenler hakkında söylemleri kayda değer. Yolculuk denildiğinde aklıma ilk trenler gelir. Ayrıca tren kovalama, doğrudan yürüyüşler vb. hepsi iyi düşünülmüş. İnsan muhtaçlığına, zorunluluğuna da bakışı akılda kalıcı. Üç farklı karakter. Üç yalnız insanın birbirini tamamlaması. İkisinin hayat perspektifleri iyi lakin üçüncünün hayata karşı bir coşkusu var. Karakterler farkında olmadan dostlukları sayesinde yaşama sımsıkı tutunmaya başlıyor.  İzlenilmesi gerek ufak bir hazine...     Tüm karakterlere bayıldım. Özellikle Joe... Hem filmin mizah yükünü taşıyordu hem de yaşama keyfini diğerlerine aktarabildi. Kesinlikle tren yakalamam lazım :)

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Hayatın İçinden filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hayatın İçinden filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hayatın İçinden filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI