18 yaşın üzerinde misin?

Evet Hayır

4.6

29 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.2 (10.988 OY)

KONUSU
Genç bir ilkokul öğretmeni olan Marie (Caroline Ducey) , Paul’ü (Sagamore Stevenin) sevmektedir. Bir mankenin ölçülerine sahiptir ama Paul onunla sevişmeye bir türlü yanaşmamaktadır. Zaten sevişmeyide fazla sevmemektedir. Bunun üzerine kendisiyle sevişecek yeni birilerini arayan Marie değişik çevrel ... Devamı
Genç bir ilkokul öğretmeni olan Marie (Caroline Ducey) , Paul’ü (Sagamore Stevenin) sevmektedir. Bir mankenin ölçülerine sahiptir ama Paul onunla sevişmeye bir türlü yanaşmamaktadır. Zaten sevişmeyide fazla sevmemektedir. Bunun üzerine kendisiyle sevişecek yeni birilerini arayan Marie değişik çevrelerin içine girer.

Pornografiye oldukça yaklaşan film, ülkemizde hiç kesilmeden oynayacak. Bu bakımdan sinemalarımızda bir devrim diyebiliriz.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
B

@batanga

12 yıl önce

manken ölçülerine sahip bir bayan göremedim ben filimde. tahtamsı bir kadın ve bol küfür, tatminsizlik, sevişememzlik üstüne yavan bir film. zaman zaman hardcore tadında sex sahneleri de mevcut. sevişemeyen bir kadın kafayı yer temalı gereksiz bir yapım.
SPOILER

Romance filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Romance filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Romance filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL