6.8

148 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.6 (100.024 OY)

KONUSU
Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde,Steven Russell, karısı Debbie ile birlikte göreceli mutlu bir evlilik hayatı sürdürmektedir; ta ki yaptığı bir kaza sonrasında artık kendi gerçekliğini yaşamaya karar verene kadar... Steven aslında eşcinseldir ve artık çevresindekilere yalan söylemeyecektir. Fak ... Devamı
Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde,Steven Russell, karısı Debbie ile birlikte göreceli mutlu bir evlilik hayatı sürdürmektedir; ta ki yaptığı bir kaza sonrasında artık kendi gerçekliğini yaşamaya karar verene kadar... Steven aslında eşcinseldir ve artık çevresindekilere yalan söylemeyecektir. Fakat beraberinde aşırı lüks harcamaları da getiren bu hayat tarzını karşılayabilmek için yaptığı düzenbazlıklar sonucu gönderildiği Bölge Hapishanesi’nde tanıştığı Philip Morris’e tutulan ve onunla gelecek hayalleri kurmaya başlayan Steven, sevdiği erkeği hapisten kurtarmanın yollarını aramaya başlayacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@milkymix

10 yıl önce

5 / 10

Steven Russell'ın doladırıcılık konusundaki yaratıcı zekası, Phillip Morris'in utangaç ve iyilik timsali bakışları, eşcinseller arasındaki ikili diyaloglar.. :) Film sizi bir yandan eğlendirirken bir yandan da eşcinselliğin sandığımız kadar yabancı ve korkunç olmadığını gösterecek.

@perakendeshakes

10 yıl önce

8 / 10

Eğer homofobik değilseniz ve jim carrey'nin ne denli bir oyuncu olduğunu gözlerinizle görmek istiyorsanız, izlemeniz gereken bir film.

Ewan mcgregor'un tum film boyunca bakislari ile çok güzel oynadı, jim carrey'in ise her zamanki gibi doktürdü. Yönetmenlerin boylesi ayrintilarla dolu bir hikayeyi ozunden anlatmalari ise takdire sayan. her sey ask icin, bu kadar basit.

Böylesi bir seneryoyu hollywood da görünce şaşırmıştım, araştırınca uyarlama olduğunu gördüm şaşırmadım.
D

@doris

11 yıl önce

İki sevdiğim oyuncu başrolde!

Çok eğlenerek izledim. :)

@airking

12 yıl önce

8 / 10

Jim Carrey nin saçma sapan komedi filmlerinde oynayan rezil bir aktör olmadığının kanıtı bir film. 1-Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2- Bu film. Jim Carrey e tekrar hayran oldum. Gerçek bir hikaye olamıcak kadar sıradışı. Harika bir hikayesi var.

Not: Homoseksüelliğe yatkınlığı olanlar izlemesin. Yapamadıklarını yapmak için cesaret verebilir. :)
S

@silence

14 yıl önce

8 / 10

Filmi şans eseri izledim ve iyi ki izlemişim.Jim Carrey diyince akan sular durur tabii ama konusunu okumadığımdan ötürü biraz afallamıştım fakat izlenilecek güzel bir filmdir.Jim Carrey her zamanki gibi kendini gösteriyor..Konusundaiki eşcinselin hayatını anlatır.Biri 'kaş yapayım derken göz cıkaran' , sevdiği için bir şeyler yapmak isterken ortalığı batıran bir insan..Filmin dokundurduğu bir noktada da 'yalan söyleyen kişi ne olursa olsun değişmez'

@babelfish

14 yıl önce

7.8 / 10

Filmin başında yazan "valla billa gerçek hikaye oğlum" yazılarını ciddiye almadan izledim ve sonradan öğrendim ki, durum hakikaten bu derece romantikmiş!!

(gerçi finalden anlamak lazımdı gerçek olabileceğini eheh.. pek Hollywood filmi finali değildi yani..)

Son zamanlarda izlediğim en duygu dolu filmlerden biriydi diyeceğim, abartmış gibi olacağım, ama işin içine gerçek hikaye de girince... Filmin adı hakikaten başka bir şey olamazmış yani, gerçek Russel'ın da dediği gibi..". Gerçi gerçekten her yaptığını aşkı için mi yapmıştır, tartışılır ama yine de pek bir etkiledi beni =). Ayrıca özellikle Ewan McGregor tarafından verilmiş bir oyunculuk dersi niteliğindedir film kanımca.. Diğer yanda - ki bu senaryonun zayıflığıdır esasen - Steven'ın kılık değiştirme hikayeleri fazlaca hafife alınmış gerçek olan bitene kıyasla. Ama sonuç olarak bence eli yüzü düzgün, insanı bir saniye bile sıkmayan bir film çıkmış ortaya..
M

@muzyfear

14 yıl önce

karşı cinse olan aşkın değilde hemcinsine olan aşkın bu kadar güzel gözler önüne sergilendiği ve bu aşkın etrafında dönen harika akıl ve zeka oyunlarını barındıran hoş bir film. Jim Carey e hayran kalmamak elde değil adam yine döktürmüş :)
SPOILER

Seni Seviyorum Phillip Morris filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Seni Seviyorum Phillip Morris filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Seni Seviyorum Phillip Morris filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL