8.9

290 OY
PUAN VER
5

Imdb: 9.3 (375.692 OY)

KONUSU
Avatar: Son Hava Bükücü kurgu bir dünyada geçer. Bu dünyada insanlarla birlikte fantastik hayvanlar ve doğaüstü ruhlar da bulunur. İnsanlar Su, Toprak, Hava ve Ateş olmak üzere dört ulusa ayrılmıştır. Her ulusta "Bükücü" adı verilen özel insanlar kendi elementlerini bükebilmekte ve bu yeteneklerini ... Devamı
Avatar: Son Hava Bükücü kurgu bir dünyada geçer. Bu dünyada insanlarla birlikte fantastik hayvanlar ve doğaüstü ruhlar da bulunur. İnsanlar Su, Toprak, Hava ve Ateş olmak üzere dört ulusa ayrılmıştır. Her ulusta "Bükücü" adı verilen özel insanlar kendi elementlerini bükebilmekte ve bu yeteneklerini dövüş sanatları ile birlikte kullanmaktadırlar. Avatar ise her jenerasyonda dört elementi de bükebilen kişiye denmektedir.
Zach Tyler

Aang (ses)

Mae Whitman

Katara (ses)

Jack De Sena

Sokka (ses)

Dante Basco

Zuko (ses)

Dee Bradley Baker

Appa / Mom...

Jessie Flower

Toph Beifo...

 Mako

Iroh (ses)

Grey DeLisle

Azula (ses)

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
2

@216

1 yıl önce

Finalde Ateş Kralı Ozai'nin yenileceğini anladığında "Ozai buradan uzayi" diyerek kaçmamasına çok şaşırdım.

@heartofglass

2 yıl önce

9.9 / 10

Cnbc-e de sabahları yayınlanırdı erken kalkmayı sevmesem bile 500 kere izlediğim bölümlerinden biri için heycanla uyanıp seyrederdim yine 500 kere daha izlesem sıkılmam.

@kumik

5 yıl önce

Bu dizinin gerçek güzelliği, Aang ve arkadaşlarının yüz yıllık bir savaşın sürdüğü bir dünyada kalpleri taşlaşmış insanlara sunduğu masumiyet, şefkat, samimiyet, eğlence, açık görüşlülük, enerji ve daha pek çok çocukça şey... Keskin çizgilerle birbirinden ayrılmış ulusları belki de ancak çocukça bir dokunuşun bir araya getirebileceğini göstermesi... Yetişkin geçmiş Avatarların başka yol göremediği noktada bile Aang’in çocuk ruhunu kirlenmekten kurtarmak için bir yol bulması... Ve çok ironik olarak çocuk bir Avatar’ın 100 yıl öncenin barışçıl günlerini hatırlayarak bugünle arasında köprü kurması... İşte bunlardır biz yetişkinlere de Avatar’ı bir başyapıt olarak tekrar tekrar izleten... Her seferinde içimizdeki çocukla tekrar karşılaşıp kucaklaşmak gibi...

@chen

11 yıl önce

Tekrar tekrar izlememe rağmen hiç sıkıcılaşmıyor bu çizdi dizi ...

@lizard

12 yıl önce

10 / 10

Her bölümünü ortalama en az 5 defa izlemişimdir. Bana göre dedelerimizin kuşağının fantastik öyküsü Lord of The Rings, babalarımızın kuşağının Star Wars, bizim öykümüz ise Aang ve arkadaşlarının macerasıdır.
O

@ozz

12 yıl önce

9.5 / 10

hem komik, hem felsefik, çok süper bişi. finali belki beş kez izledim,doyamadım.
E

@efenndisiz

14 yıl önce

9 / 10

Aksiyon dolu bir animasyondur. Aang, Katara, Sokka, Toph gibi iyi karakterleri sevdiren ama bununla kalmayıp Zuko, Azula gibi kötü karakterleri de size benimseten mükemmel bir yapımdır. Hele bir Iroh karakteri vardır ki beni benden almış, beni bana bırakmamıştır.’the story of Iroh’ bölümü için bile izlenir.

"leaves from the vine, falling so slow, like fragile tiny shells drifting in the pond, little soldier boy come marching home, brave soldier boy comes marching home..."
E

@edip

15 yıl önce

10 / 10

Yazar krizinden sonra bir haller olan dizi.. araya gereksiz bölümler sıkıştırıp bir anda bitirdiler.. 1 sezon daha hakkı vardı... Çok güzeldi, harikaydı.. Umarım filmi de bu kadar güzel olur..

edit: ayrıca dizide ölen tek bir kişi olmaması da beni her zaman mutlu etmiştir..
SPOILER

Avatar: Son Hava Bükücü dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Avatar: Son Hava Bükücü dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Avatar: Son Hava Bükücü dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL