Flaskepost Fra P 2016

a.k.a A Conspiracy of Faith

6.9

18 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (8.572 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

KONUSU

İskoçya'da uzun zamandır okyanusta dolaşmış bir şişenin içinde eski bir not bulunur. Notu çözmek zordur ancak Şube Q'dan Danimarkalı dedektifin eline geçtiğinde şubenin enteresan şahsiyetleri notta gizli yepyeni bir bakış açısı bulur ve ipucunun sevimsizliğine rağmen diğer bir eski ve şeytanî davayı gün ışığına çıkarmaya çalışırlar.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@kafamgzl yazdı...

Cum, 14 Eki 2016, 23:03 (1 yıl önce)

7.4 / 10

Ortalama olmuş. Beklentim yüksekti.  -Spoiler 3. film olmuş hala Esad hakkında hiç bir şey bilmiyoruz. Carl dışındaki karekterleri niye bu kadar yüzeysel bırakıyorlar çözemedim. Koskoca iki saatiniz var. Az biraz bahsedinsene işte. Şube Q'dan çok carl ve acınası hayatını biliyoruz. filmin başında da niye olduğunu anlamadığım bi bunalımdaydı. diğer filmlerde kaçırdığım bişey mi oldu acaba. Bilen varsa aydınlatsın. Neyse ben bazı sahnelerini çok beğendim. wallpaper olacak kadar güzel açıları vardı. Onun dışında olaylar kopuk, boşluklar var. Yani hastanede seri katil var peşinden koşacak topu topu 3 adam var esad hala adamın son anında yanına olmaya çalışıyor tamam orada güzel bir mesaj veriyor önyargılar kötüdür falan da seri katil diyorum. Sonra uzun saçlı, skinny jeansli polis resmen boynundan kan fışkırırken el sallayıp önünden yavaşça geçiyor bakın yavaşça diyorum esad napıyor bakıyor. Koca Danimarkada 3 polis var çünkü. Sonunda ise inançsız adamımız carl hönkürerek ilahisini söylüyor. Ne kadar da kopuk cümlelerle film eleştirisi yaptım değil mi. Filmde biraz böyle işte bazen sinir etse de izletiyor.   

@serkan-aydemir yazdı...

Paz, 14 Ağu 2016, 10:39 (1 yıl önce)

6 / 10

Ve üçüncü film.   Üç filmi de sırayla birer gün arayla izledim. Bu son filmle tüm serinni dizi tadınla olacağından eminim artık. Her sezon bir hikayeyi 13 bölümden falan alsaydı bence daha sağlam olurdu. Kötü değil tabi sadece ilk iki filme göre bence biraz aşağıda kalan bir yapım. Hikayede mantıklı bulamadığım bazı şeyler oldu. Yine de bu seriye başlamayan biriysen arka arkaya izlenilir bir seri seni bekliyor.   İyi seyirler. P: 6

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Flaskepost Fra P filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Flaskepost Fra P filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Flaskepost Fra P filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI