7.5

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (11.569 OY)

KONUSU
Bir grup inşaat işçisi Kopenhagdaki eski bir apartmanda korkunç bir keşfe imza atarlar.
Dairelerin birindeki sahte duvarın ardında bir yemek masasının etrafında dört sandalye ve üçünde oturan mumyalanmış üç ceset ve boş bir sandalye bulurlar. Şube Q dedektifi Carl Mrck ve yardımcısı Esada düşense mu
... Devamı
Bir grup inşaat işçisi Kopenhagdaki eski bir apartmanda korkunç bir keşfe imza atarlar.
Dairelerin birindeki sahte duvarın ardında bir yemek masasının etrafında dört sandalye ve üçünde oturan mumyalanmış üç ceset ve boş bir sandalye bulurlar. Şube Q dedektifi Carl Mrck ve yardımcısı Esada düşense mumyaların kime ait olduğu ve dördüncü sandalyenin kime ayrıldığıdır. Carl ve Esad daire sahibinin peşine düşer ve ipuçları dedektiflerimizi Sprogda bulunan sözde ahlaksız kızların yerleştirildiği bir kadın hapishanesine götürür. Sprogda, ihmaller ve zorunlu kısırlaştırmaların yapıldığı tıbb deneyler günlük hayatın alışılmış bir parçası hline gelmiştir. Sprogdaki dehşet olayları Danimarka tarihinin bitmiş bir bölümü olsa da söz konusu deneylerin hl devam ettiğini söyleyen tanıklar mevcuttur. Carl ve Esad daha fazla cinayeti ve tacizi önlemek için zamanla yarışa başlarlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@wingsofgod

8 ay önce

8 / 10

filmin ingilizce adı The Purity of Vengeance diye geçmekte bu yüzden sitelerde karıştırabilirsiniz.

film kendi formatından çıkmamış ve dizi havasında devam ediyor ve iyi ki böyle devam ediyor.

linç yiyebilirim ama ben 'soğuk kış' savunuyorum. sadece filmden yoğun olarak göçmenleri belirtmesine ve ezmesine karşıyım.

özellikle bu günlerde çokça konuşulan, 'negatif seleksiyon' aklımı epeyce meşgul etmekte. bilincli ve kültürlü insanların korunma yollarına başvururken, gelişmemiş ya da durumu kötü olan insanların korunma yollarına ulaşması zorlaşmakta ve bu insanların daha fazla artması dünya popülasyonunu geriye doğru götürmekte olduğu düşünüyorum.
Yalnız bunun kontrol altına alınmasının zoraki yollarla yapılmasına karşıyım

@thematrixhasyou

1 yıl önce

Devam filmlerini pek sevmem ancak bu filmin serisi adeta bir dizi bölümü tadında oluyor. Nikolaj Lie Kaas'ı zaten çok seviyorum. Danimarka sinemasına karşı da boş değilim. Üstüne bir de Fares Fares koydun mu ortaya güzel bir devam filmi çıkıyor.
SPOILER

Journal 64 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Journal 64 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Journal 64 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL