6.6

57 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.3 (252.676 OY)

KONUSU
Akıllı hırsız Nathan Drake, 500 yıl önce Ferdinand Magellan’ın kaybettiği bir serveti kurtarmak için deneyimli hazine avcısı Victor “Sully Sullivan tarafından işe alınır. İkili için bir soygun olarak başlayan iş, kendisinin ve ailesinin gerçek varisler olduğuna inanan acımasız Moncada’dan önce ödüle ... Devamı
Akıllı hırsız Nathan Drake, 500 yıl önce Ferdinand Magellan’ın kaybettiği bir serveti kurtarmak için deneyimli hazine avcısı Victor “Sully Sullivan tarafından işe alınır. İkili için bir soygun olarak başlayan iş, kendisinin ve ailesinin gerçek varisler olduğuna inanan acımasız Moncada’dan önce ödüle ulaşmak için dünya çapında bir yarışa dönüşür. Nate ve Sully ip uçlarını deşifre edip dünyanın en eski gizemlerinden birini çözebilirlerse, 5 milyar dolarlık hazineyi ve hatta Nate’in uzun süredir Kayıp kardeşini de bulabilirlerama ancak birlikte çalışmayı öğrenebilirlerse.
Tom Holland

Nathan Drake

Mark Wahlberg

Victor 'Su...

Sophia Ali

Chloe Frazer

Tati Gabrielle

Jo Braddock

Antonio Banderas

Santiago M...

Steven Waddington

The Scotsman

Rudy Pankow

Young Sam

Tiernan Jones

Young Nate

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hrarchon

1 yıl önce

6.8 / 10

Çerezlik.

@idris_mert_sune

1 yıl önce

6.9 / 10

Kıza gıcık oldum

@serkanaydemir

1 yıl önce

4.1 / 10

Kötü !!!

Başından sonuna kadar kötü bir CGI filmi var karşımızda. Hiç beğenmemeyi bırak film oyundan uzak, basit bir senaryo ve dayatılan SCİ ile izlenmesi sıfır keyifle bitti gitti. Oyunculuk da vasat altı kalıyor. En saçma olan ise CGI olayı. Bu kadar dayatılan CGI gerçekten sinemanın katili artık. La oturduğu ev bile CGI. Bari onun için set hazırlayın. Hatta bazı sahneler abartı CGI ile atmosferi yok etti gitti. O kadar sağlam bir oyun ki filmi anca bu demeyin çünkü ortada saçma sapan bir film var. Oyunu olmasa da keyifsiz bir işleniş bizi karşılıyor.

Olaylar o kadar hızlı ve bağlantısız ki oldu bitti havasında film sonlandı. Karakterin bağı neredeyse yok. Arada yapılan kelime şakaları ile filmimiz oyunun havasını vermeye çalışsa da yok yani kötü her şey. Uncharted gibi sağlam aksiyon ve senaryo hiç edilmiş yani.

İzle, sil.

@patrickjane

2 yıl önce

2.3 / 10

Filmi sinemada imax'te izledim. Fragmanda gözüken uçak sahneleri max 5-10 fpsti artık ekrana bakmak baş ağrısı yapıyordu. Onun dışında film fazla klişe ve fazla çerezlik. Filme aradan sonra girmek dahi istemedik çünkü vakit kaybıydı. Uncharted oyununun ismini ve oyuncuların ekmeğini yemek için yapılmış ticari zeka ürünü.
SPOILER

Uncharted filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Uncharted filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Uncharted filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL