5.7

12 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6 (12.872 OY)

KONUSU

Beklenmedik bir olay onların planını bozana kadar iki genç suikastçi kolay ve hızlı bir gerçekleştireceklerini düşünüyorlardı.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@gadnokopele

2 yıl önce

Dürüst olmam gerekirse Gandolfini’yi izlemek için açtım baktım, amacım buydu ama hoş bir sürpriz oldu.
K

@kayra23

8 yıl önce

bunu sevdim, bunu gerçekten sevdim!

yer yer saçma ama ilginç, ürkütücü, sofistike, harika geçişleri olan, karmaşık, çocuksu ama enfes bi filmdi :)

@uhtred

9 yıl önce

Danny Trejo?nun sadece bir sahnede göründüğü, daha çok aksiyon ve gerilimin harmanlandığı bir film olmuş. Senaryo açısından biraz garip buldum filmi yani alışık olduğumuz senaryoların dışındaydı ama genel olarak sıkmayan ve akışkan bir olay örgüsüne sahipti. İki seri katili canlandıran kızlar bana göre çok başarılıydı, özellikle Alexis Bledel çok başarılı bir performans sergilemiş, bakışlarını çok iyi kullanmış, çok etkileyiciydi... Filmin başlangıcını da çok beğendiğimi itiraf etmeliyim tamam konuyu az çok bilince kızların ne yapacağını kestirmek mümkün ama başlangıç benim için çok sürpriz ve şok edici oldu:) Filmi izlerseniz ne demek isteyeceğimi anlarsınız? Ayrıca James Gandolfini?nin oyunculuğuna bayıldım. Ne kadar sade, ne kadar içten oynadı? Bir ara adamın rol yapmadığını, gerçekten bunları yaşadığını düşündüm, gerçekten inanılmaz etkileyiciydi? Umursamazlığı, kızını çok özleyen ve arayan bir baba edası çok yakışmış kendisine? Ayr
... Devamı
Danny Trejo?nun sadece bir sahnede göründüğü, daha çok aksiyon ve gerilimin harmanlandığı bir film olmuş. Senaryo açısından biraz garip buldum filmi yani alışık olduğumuz senaryoların dışındaydı ama genel olarak sıkmayan ve akışkan bir olay örgüsüne sahipti. İki seri katili canlandıran kızlar bana göre çok başarılıydı, özellikle Alexis Bledel çok başarılı bir performans sergilemiş, bakışlarını çok iyi kullanmış, çok etkileyiciydi... Filmin başlangıcını da çok beğendiğimi itiraf etmeliyim tamam konuyu az çok bilince kızların ne yapacağını kestirmek mümkün ama başlangıç benim için çok sürpriz ve şok edici oldu:) Filmi izlerseniz ne demek isteyeceğimi anlarsınız? Ayrıca James Gandolfini?nin oyunculuğuna bayıldım. Ne kadar sade, ne kadar içten oynadı? Bir ara adamın rol yapmadığını, gerçekten bunları yaşadığını düşündüm, gerçekten inanılmaz etkileyiciydi? Umursamazlığı, kızını çok özleyen ve arayan bir baba edası çok yakışmış kendisine? Ayrıca filmde detaylar iyi işlenmiş, bazı önemli şeyler gözden kaçmamış, şahsen benim dikkat etmediğim veya gözden kaçırdığım birkaç sahnenin filmde kendi kendine gösterilmesi çok hoşuma gitti. Vay be kız nelere dikkat etmiş dediğim sahneler oldu? Çatışma sahneleri de güzeldi, kızların acımasızlığı her ne kadar biraz ürkütse de kanlı sahneler gayet ürkütücü olmuştu? Gerçekten insanın kanını dondurabilecek sahneler var izlemenizi tavsiye ederim? İMDB puanı 6.3, daha iyi bir puan verilebilirmiş? Listenize almanız gereken bir film, sıradışı senaryosuyla sizde de iyi bir izlenim bırakabilir?
SPOILER

Violet & Daisy filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Violet & Daisy filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Violet & Daisy filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL