Yönetmen
|
Geoffrey Fletcher
|
Senarist
|
Geoffrey Fletcher
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yönetici yapımcı
|
James W. Skotchdopole
|
Ortak Yapımcı
|
Rachel Israel
, I-fan Quirk
|
Yapım Muhasebecisi
|
Anna Bosco
|
Kostüm Koordinatörü
|
Yinxia Asia Ng
|
Set Şefi
|
Bradley Klipp
|
Yapım Koordinatörü
|
Rachel Cates
, Richard Keeshan
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Gillian M. Berrow
, Beverly Billin
|
Boom Operatörü
|
Laurel Bridges
|
Eş Yapımcı
|
Steve Kempf
, Sarah Connors
|
Diyalog Editörü
|
David Wahnon
|
Müzik Editörü
|
Annette Kudrak
|
Şive Koçu
|
Kohli Calhoun
|
Kuaför
|
Bert Reo Anderson
, Susan Schectar
|
Yardımcı Editör
|
Kat Spiess
, Jenny McCormack
|
Sahne Sanatçısı
|
Mitchell Landsman
, Randy L. Parisian
|
Baş Kostümcü
|
Trenton Dallas
|
Yapım Sorumlusu
|
George Doherty
|
Üretim Hizmetleri
|
Sarah Connors
, Geoffrey Fletcher
, Rachel Israel
, Steve Kempf
, John Penotti
, Denise Pinckley
, I-fan Quirk
, James W. Skotchdopole
, Bonnie Timmermann
|
Dublörler
|
Roy T. Anderson
, Chris Colombo
, Peter Bucossi
, Christopher Jon Gombos
, David S. Lomax
, Roberto Lopez
, Jeffrey M. Marchetti
, Thomas Place
, Leif Riddell
, Julia Royter
, Mam Smith
, Brian Smyj
, Jimmy P. Wong
, Kenny Wong
, Ashley Hill
|
Kamera Teknisyeni
|
Amy Bench
, Manuel Billeter
, Maceo Bishop
, John Edison Blagg
, Josh Blakeslee
, Oliver Cary
, Aaron Jacobs
, David Lee
, Michael C. Maronna
, Greg McMahon
, Alan J. Mehlbrech
, Joe Mellon
, Chuck Moya
, Sebastien Nicolet
, Mike O'Shea Jr.
, John L. Oates
, Brent Poleski
, Guillaume Renberg
, Jennifer Scarlata
, Lara Sfire
, Michael Sofronski
, Jelani Atu Wilson
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Akiko Shibata
|
Teşekkürler
|
Roberta Flack
, Spike Lee
, Quentin Tarantino
, Bruce Willis
|
Diğer
|
Sam Arthurs
, Angad Aulakh
, Beverly Billin
, Anna Bosco
, Sam Bromell
, Kohli Calhoun
, Rachel Cates
, George Doherty
, Joe Felece
, Jennifer Zolten Freed
, Joshua A. Friedman
, Teddy Gibbons
, Catrin Hedström
, Matthew Honovic
, Richard Keeshan
, Narielys Márquez Carrasquillo
, Karen Oberman
, Marlon Small
, Vesta Tuckute
, Dared Wright
|
Mekan Yöneticisi
|
Ellen Athena Catsikeas
|
Editoryal Hizmetler
|
Sarah Brigman
, Cristina Esterás-Ortiz
, Jenny McCormack
, Ben Perez
, Kat Spiess
, James Nichols Jr.
, David A. Smith
|
Kostüm Sorumlusu
|
Gracie Cox
, Trenton Dallas
, Yinxia Asia Ng
, Matthew Simonelli
|
Görsel Efektler
|
Glenn Allen
, Matt Anderson
, J. John Corbett
, Eran Dinur
, Richard Friedlander
, Edward Grad
, Ryan Leonard
, Mark Lieberman
, Yunsik Noh
, Jun Zhang
|
Müzik
|
Paul Cantelon
, David Campbell
, Susan Jacobs
, Annette Kudrak
, Travis Warner
|
Ses
|
Laurel Bridges
, Ryan Collison
, Robert Fernandez
, Matthew Haasch
, Robert Hein
, James LaFarge
, Igor Nikolic
, Jay Peck
, David Wahnon
|
İkinci Birim
|
Robert C. Albertell
, Joan G. Bostwick
, Conor Kelly
|
Operasyon Yöneticisi
|
Sarah Connors
, Lucas Joaquin
|
Makyaj Sorumlusu
|
Bert Reo Anderson
, Qodi Armstrong
, Johann Benét
, Susan Schectar
, Vanessa Heshima Sims
, Toy Van Lierop
|
Yapım Sanatçısı
|
Patrizia von Brandenstein
|
Sinematografi
|
Vanja Cernjul
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Lucas Joaquin
, Sarah Connors
|
Müzik Süpervizörü
|
Susan Jacobs
|
Görüntü Yönetmeni
|
Vanja Cernjul
|
Dış Sesler
|
Jay Peck
, Matthew Haasch
, Igor Nikolic
|
Kameraman
|
Manuel Billeter
, Oliver Cary
, Guillaume Renberg
|
Dublörler Koordinatörü
|
Peter Bucossi
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
J. John Corbett
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Richard Friedlander
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Matt Anderson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Robert Hein
, Robert Fernandez
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
John Michael Kehoe
|
Set Fotoğrafçısı
|
David Lee
, Michael Sofronski
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Gay Howard
|
Kostüm Tasarımı
|
Jenny Gering
|
Set Dekorasyon
|
Regina Graves
|
Sanat Yönetimi
|
Fredda Slavin
, Jenn Bubka
, Gay Howard
, John Michael Kehoe
, Bradley Klipp
, Mitchell Landsman
, Laura Nemesi
, Randy L. Parisian
, Hunter Popalis
, Daniel Ritchel
, Mick Rossman
, John S. Schlicter
, Daniel Wallenstein
, Sabrina Wright-Gilliar
, Joe Kupillas
, Eric Pastore
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Patrizia von Brandenstein
|
Oyuncu Seçimi
|
Bonnie Timmermann
, Akiko Shibata
|
Editör
|
Joe Klotz
|
Steadicam Operatörü
|
Mike O'Shea Jr.
, Alan J. Mehlbrech
, Maceo Bishop
|
1. Kamera Asistanı
|
Josh Blakeslee
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Joan G. Bostwick
|
Elektrikçi
|
Sebastien Nicolet
, Jennifer Scarlata
, Lara Sfire
, Michael C. Maronna
|
Yapımcı
|
Geoffrey Fletcher
, John Penotti
, Bonnie Timmermann
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Robert C. Albertell
|
Set Yapımcısı
|
Denise Pinckley
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Paul Cantelon
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Brent Poleski
|
Dolly Sorumlusu
|
John Edison Blagg
, Joe Mellon
|
Butafor
|
Sabrina Wright-Gilliar
|
Işık Şefi
|
John L. Oates
|
Makyaj Sanatçısı
|
Johann Benét
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Toy Van Lierop
|
Baş Kuaför
|
Vanessa Heshima Sims
|
Saç Tasarımcısı
|
Qodi Armstrong
|
Senaryo Süpervizörü
|
Veronica Lupu
|
Silah Danışmanı
|
Sam Arthurs
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Gracie Cox
|
Genel
|
Mam Smith
, Julia Royter
, Christopher Jon Gombos
, Jelani Atu Wilson
, Laura Nemesi
, Sarah Brigman
, Joe Klotz
|