6.5

67 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (191.212 OY)

KONUSU

The Gray Man, eski bir meslektaşı, yeni düşmanı olan Lloyd Hansen (Evans) tarafından peşinde koşulan eski CIA üyesi, yeni katil Court Gentry (Gosling)’i takip ediyor.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@fthgzl79

2 hafta önce

6.2 / 10

Ryan Gosling için izledim filmi. Ekrana yakışıyor gerçekten. Bu rolü de gayet güzel oynamış. Çok hareketli bir film. Çerezlik.

@kumik

3 ay önce

Chris Evans'ın rolünün hakkını bu denli iyi vermesi şaşırttı.

@tiamath

4 ay önce

6.5 / 10

Oldukça alışılmış, klişe bir senaryonun, sosyopat bir avcı ile (+ chris evans ünlü oyunculuğu) zenginleştirilerek karşımıza sunulmuş bir versiyonu. Devlet içi yozlaşma, suç işlemiş başarı vad eden suçluların devlet için kullanılması ve bunların devlet içi yozlaşmayı çözmesiyle birlikte ayaklanması vs... Yeni teknolojiyle çekilmiş güzel aksiyon sahneleri var, zaten oda olmasa nasıl filmin sonunu getireceğiz? kalabalık arkadaş ortamında mısır patlağının yanındaki boşluğu doldurmak için izlenebilir. Asıl, sosyopat olarak tanıtılan Lloyd karakterinin, gerçekten bu ibareyi hak edeceği bir kaç sahne görmeyi beklemiştim ama o da olmadı.

@lefulut

4 ay önce

kelimenin tam anlamıyla ben

@yigithan300

3 ay önce

kelimenin tam anlamıyla siz
O

@ozdemirx

4 ay önce

5.7 / 10

Kadrosu çok iyi olmakla birlikte sıradan bir aksiyon filmiydi.

@betelgeuze

4 ay önce

Oldukça klişe ve derinliği olmayan senaryosuna rağmen içerdiği bol aksiyon ile bir çırpıda akıp giden sürükleyici bir filmdi. Kadro olarak oldukça da iyi bir cast. İzleyip aksiyona doyabilirsiniz.
A

@apocalypce2

4 ay önce

Netflix"in bu zamana kadarkı en pahalı yapımı.2009 yılında aynı isim ile yayınlanan Mark Greaney'nin kitabından uyarlanma.Kitabı severek okumuştum.Yönetmen koltuğunda Russo Kardeşler var.Bu da sağlam bir aksiyon izleyeceğimiz anlamına geliyor.Yönetmenler ve senaristlerin tamamı Avengers Endgame'den seçilmiş, yani o ekipin Endgame'den sonra birlikte olacağı ilk Blockbuster yapım olacakmış haliyle beklenti büyüyor.Geçenlerde küçük bir sahne yayınlandı ve arka plandaki tema, "kesin, Henry Jackman bestelemiştir" dedim.

@volkk

6 ay önce

5 / 10

22 temmuz'da gösterimde.
SPOILER

The Gray Man filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Gray Man filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Gray Man filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL