6.6

94 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (155.899 OY)

KONUSU
Dhaka, silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu lordları arasında geçen savaşta piyon olan genç bir çocuğun hikayesini konu ediliyor. Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehrine gönderilen Hintli çocuğun işadamı olan babası, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar. Tyler Rake adındaki ada ... Devamı
Dhaka, silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu lordları arasında geçen savaşta piyon olan genç bir çocuğun hikayesini konu ediliyor. Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehrine gönderilen Hintli çocuğun işadamı olan babası, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar. Tyler Rake adındaki adamın dünyada kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Sorunlu bir adam olan Tyler, çocuğu kurtarmak için ölümü göze alıp tüm yeteneklerini ortaya koymak zorundadır.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ekopyen

2 gün önce

6.1 / 10

FPS oyunu kıvamında, bolca headshot içeren çerezlik bir aksiyon filmi. Protagonistlerin arada hack kullandığını düşünüyorsunuz, filmin sonunda da ban yiyorlar.

@kayacanism

6 ay önce

6.7 / 10

Görüntü yönetmeni, kurgucu çok iyi çalışmış. Keşke senarist de çalışsaymış. Netflix standartlarının üzerinde ama genel olarak idare eder bir film.

@nomorelies92

7 ay önce

6.4 / 10

Çok fazla kafa yormadan sadede aksiyon sahneleri için izlenebilecek çerezlik bir film kafa yorarsaniz 2 adam koca orduyu nasıl katletti gibi sorular sormak sihirbaz uçarken "abi kesin ip var" demek gibi bir şey olacaktir. En azından bir tane de olsa güzel bir mesaj vermiş "nehre düşerek değil suyun altında kalarak boğulur insan " diyerek de felsefe yapmış güzel abimiz neyse ki arşimet suyun kaldırma kuvvetini buldu da zamanında bizi boğulmaktan kurtardı.

@serkanaydemir

8 ay önce

5.5 / 10

Abartıdan başka bir şey yok yorumlarda.

Netflix sinema için neredeyse yok modunda. Bu film ile de bir kez daha kanıtlandı bu durum. Başrol dışında ki o da ad yaptığı için seviliyor pek bir şey bulamayacaksınız. Bulacağınız şeylere gelirsek: Sahte araba çekimleri, basit senaryo, kötü oyuncu seçimleri ve belki de en önemlisi aksiyon olsun diye yapılan Arka Sokaklar hilesi yani sallanan kamera saçmalığı. Aksiyon severler tam sizlik yazanları da anlamak güç. Aksiyon üzerine büyük sorun belirtisi. Filmde aksiyon denilen durum tamamen dar sokaklar ve saçma sapan tesadüfler. Sıkıldık artık bunlardan. Netflix sinema adına Türkiye gibi. Engin medeniyetler yeni çağa ayak uydururken bunlar da hep geriden gelip iyi işler çıkartma peşinde. Unuttukları, bu taktik 10 yıl önce bitti. Her anlamda 35 dakika sonra yaw yeter her yer klişe deyip nasıl oluyor da bu kadar övgü almış bu film diyorsunuz. Seven sevsin tabii beni ilgilendirmez ama dümdüz bir 3.
... Devamı
Abartıdan başka bir şey yok yorumlarda.

Netflix sinema için neredeyse yok modunda. Bu film ile de bir kez daha kanıtlandı bu durum. Başrol dışında ki o da ad yaptığı için seviliyor pek bir şey bulamayacaksınız. Bulacağınız şeylere gelirsek: Sahte araba çekimleri, basit senaryo, kötü oyuncu seçimleri ve belki de en önemlisi aksiyon olsun diye yapılan Arka Sokaklar hilesi yani sallanan kamera saçmalığı. Aksiyon severler tam sizlik yazanları da anlamak güç. Aksiyon üzerine büyük sorun belirtisi. Filmde aksiyon denilen durum tamamen dar sokaklar ve saçma sapan tesadüfler. Sıkıldık artık bunlardan. Netflix sinema adına Türkiye gibi. Engin medeniyetler yeni çağa ayak uydururken bunlar da hep geriden gelip iyi işler çıkartma peşinde. Unuttukları, bu taktik 10 yıl önce bitti. Her anlamda 35 dakika sonra yaw yeter her yer klişe deyip nasıl oluyor da bu kadar övgü almış bu film diyorsunuz. Seven sevsin tabii beni ilgilendirmez ama dümdüz bir 3. sınıf filmi sizleri bekliyor.

İzlemesen de olur.

.

@whitebeard

9 ay önce

7 / 10

Filmin en beğendiğim yanı çekim teknikleri ve aksiyonu oldu. Konusunun içi öyle dolu dolu değil fakat aksiyon ve çekim teknikleri çok iyiydi. Yer yer hareketli kamera beni rahatsız etse de. Salt aksiyon bazlı bir film olduğu için dolu dolu bir senaryo beklemeyin.

@filmist

9 ay önce

7.5 / 10

Çekim teknikleriyle izleyiciyi içine alan çok güzel bir film.
Aksiyona tam anlamıyla doyacaksınız.Görsel açıdan son zamanlarda izlediğim en iyi aksiyon filmlerinden biri diyebilirim.
Filmin öyle özgün bir senaryosu aşırı kaliteli gibi bir durumu yok ancak aksiyon sahneleriyle, çekim teknikleriyle öyle bir sarıyor ki film bittiğinde bir çırpıda izlemiş gibi oluyorsunuz.
Mantık hataları var mı? Evet var ama yinede güzel bir film.
Açın izleyin keyif almaya bakın.

@fthgzl79

9 ay önce

6.6 / 10

Thor filmi ile isim yapmış Chris Hemsworth,bu filmle klişe bir senaryoda,Keanu Reeves'un John Wick'i gibi bir şeye dönüşmüş..Rolünün üzerinde gerçekten çalıştığı çok belli..Chris'e eşlik eden uyuşturucu baronunun sağ kolu Randeep Hooda'da iyiydi..
E

@ersan_kaan

9 ay önce

6.5 / 10

Marvel dünyasından tanıdığımız Joe Russonun, Ciudad adlı bir çizgi romandan uyarladığı, Netflix'in "iddiali aksiyon filmleri" yapımında "Ben de varım" dediği, dev bütçeli, Tyler Sake adlı bir paralı askeri Chris Hemsworth'un canlandırdığı bir film. Film Tyler'ı karton bir karakter olarak bırakıp aksiyona dalıyor ve sonuna kadar çıtayı yükseltmek için Tyler-Saju rekabetinden güç alıyor. Aksiyon sevenlere...

@quijote

9 ay önce

Baya hareketliydi. Özellikle kovalamadaki kamera çekimleri çok iyidi.

@bigamist

9 ay önce

7.7 / 10

Denzel abinin efsanesi Man on fire filminin birebir aynısı diyebileceğim bu film mantık hataları içerse da aksiyon filmlerini sevmemden ötürü 2020de izlediğim tüm filmler arasında en keyif aldığım oldu. Genel olarak aksiyon sahneleri çok başarılı çekilmiş hatta bazı sahneleri o kadar iyiydi ki tekrar tekrar izleyip helal olsun dedim. Özellikle araba takip sahnesine bayıldım.
SPOILER

Extraction filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Extraction filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Extraction filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL