Devlet Sırrı

(2008)

Secret Defense

Film 1 Saat 40 Dk. Gerilim Fransa 24 Temmuz 2009

6.6

18 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.3 (3.621 OY)

KONUSU
Fransa’da terörist grup ve gizli servislerin birbirlerine karşı devam eden acımasız savaşı, radikal karşı ideolojiler adına sürmektedir. Henüz, terörist ve gizli ajanlar hemen hemen aynı hayatları yönetiyor, manipülasyonda aynı yöntemler üzerinden gidiyorlardır. Devlet Sırrı, Fransız gizli servisi t ... Devamı
Fransa’da terörist grup ve gizli servislerin birbirlerine karşı devam eden acımasız savaşı, radikal karşı ideolojiler adına sürmektedir. Henüz, terörist ve gizli ajanlar hemen hemen aynı hayatları yönetiyor, manipülasyonda aynı yöntemler üzerinden gidiyorlardır. Devlet Sırrı, Fransız gizli servisi tarafından askere alınan öğrenci Diane ve terörizmin onu kurtuluşa götüreceğine inanan belalı genç Pierre üzerinden onların gizli savaşını ifşa eder. Diane ve Pierre görevleri için eğitilirken, kaçamayacakları olaylar zincirine takılıp kalırlar. Acaba soylu olarak gördükleri savaşları adına ikisi de fedakarlıkta bulunabilecek midir?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@yorgun_nihilist

9 yıl önce

7.3 / 10

Teröristler klişe bir şekilde yine suriye, lübnan, beyrut üçgeninden seçilmiş,yine baskın tema islami terör hal böyle olunca puanı düşük kalmış, yine de dozu ve ayrıntıları çok başarılı işlenmiş film.

@guwhen

10 yıl önce

7 / 10

Oyuncu kadrosu bilinmedik isimlerden oluşuyor diye önyargı ile yaklaşmayın film son derece akıcı güzel. Özellikle ajanların eğitim sürecinden geçirildikleri sahneler ilginizi çekecektir. Gerard Lanvine de ayrı parantez açmak lazım filmdeki duruşu ve rolüne kattığı değer filmi izlettiren bir diğer unsur. Ajan filmlerine merakı olanlar mutlaka izlesin.

@onur_turan

10 yıl önce

7.5 / 10

Dizi temposunda bir film. Ne uzun ne kısa, tam kararında olmuş. Başından son sahnesine kadar sıkmayan bir akışı var...

Müslümanlığa yaklaşımı itibariyle puanının düşük kalması normal. Bu mevzuya çok takılmadan, sadece film gözüyle izlenirse seyri keyifli gelecektir.

" Munich " tarzındaki filmlere, " 24 " tarzındaki dizilere müptelaysanız kurulun bu filmin karşısına... Hiç yoktan iyi bir alternatif olacaktır.
SPOILER

Devlet Sırrı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Devlet Sırrı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Devlet Sırrı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL