Amerikan Pastası 6 : Parti Evi

(2007)

Beta House

Film 1 Saat 25 Dk. Komedi Kanada, ABD

4.5

91 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.3 (67.848 OY)

KONUSU
Amerikan Pastası 6: Parti Evi’yle, kolej tarihinin en eğlenceli ve seksi yılını geçirmeye hazırlanın. Dwight Stifler, kuzeni Erik, Mr. Levenstein (Eugene Levy) ve birbirinden rezil Beta House öğrencileri, pastanın en seksi, en vahşi ve en yeni diliminde sizi kahkahalara boğmak üzere biraraya geliyor ... Devamı
Amerikan Pastası 6: Parti Evi’yle, kolej tarihinin en eğlenceli ve seksi yılını geçirmeye hazırlanın. Dwight Stifler, kuzeni Erik, Mr. Levenstein (Eugene Levy) ve birbirinden rezil Beta House öğrencileri, pastanın en seksi, en vahşi ve en yeni diliminde sizi kahkahalara boğmak üzere biraraya geliyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@dwayde

11 yıl önce

6.4 / 10

5. filmden sonra aynı tarz, yeni bir şey vaat etmeyen bir devam filmi. Yine de Eric Stiffler'ın itici bir kız arkadaşı olmaması artıdır.

@ekopyen

12 yıl önce

Arkadaş bu Dwight Stifler ne kadar rahatsa, genişse, eğlenceliyse; Erik Stifler da bir o kadar kabız ve Dwight'ın zıttı. Velhasıl, can sıkıntısına iyi gelen bir gençlik filmi yine de. Dwight için izledim desem yeridir, tabii başka cinsi çağrışımları dolayısıyla da filmin bir cazibesi var elbet. Serinin ilk üç filmi ile kıyaslamak gibi bir gaflete kapılmayalım, hatta, 4. filmden de bağımsız ancak 5'in devamı denilebilecek bir film. 'İç, seviş, eğlen' gibisinden bence gayet sevecen bir mottoyu benimsemiş olmasıyla ve bunu yansıtma şekliyle, bizim gençlik filmlerimize de bin basar cinsten, serinin en kötüsü diyecekseniz bile. Dersaneli falan var ya bizimkilerin, yok be abicim beceremiyorsunuz, memelere özgürlük diyorum, noktalıyorum. Olgunluğumdan yeterince ödün verdim.

@havlayankuzu

14 yıl önce

Askerde,her üç günde bir, bize izletirlerdi. Abaza gençlerimizin yüreklerine bir nebze olsun su serpen bir film. Ama hava ve civa dengesini bozmuşlar. Askerlik anılarım canlandı gözümde.
SPOILER

Amerikan Pastası 6 : Parti Evi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Amerikan Pastası 6 : Parti Evi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Amerikan Pastası 6 : Parti Evi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL