Amerikan Pastası: Bando Kampı

(2005)

Band Camp

Film 1 Saat 27 Dk. Komedi ABD

3.6

74 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5 (75.808 OY)

KONUSU
Stifler’ın erkek kardeşi Matt, yaz tatilini bir bando kampında geçirmekle cezalandırılır. Türlü anormalliklerin yaşandığı bando kampı Matt’in gizli kameraları ve seksi danışmanları yüzünden tam bir karnavala dönüşür. Bu arada Matt güzel bandocu Elyse’e aşık olur ve onu birbirinden komik Stiffmeister ... Devamı
Stifler’ın erkek kardeşi Matt, yaz tatilini bir bando kampında geçirmekle cezalandırılır. Türlü anormalliklerin yaşandığı bando kampı Matt’in gizli kameraları ve seksi danışmanları yüzünden tam bir karnavala dönüşür. Bu arada Matt güzel bandocu Elyse’e aşık olur ve onu birbirinden komik Stiffmeister yollarıyla baştan çıkarmaya çalışır. Tesadüfen aynı bando kampında öğrenci danışmanı olan Jim’in Babası da Stiffler’ın küçük kardeşine yardımcı olmak için kolları sıvar. Eğlenceli sahneleri ve sizi gülmekten kırıp geçirecek maskaralıkları kaçırmamak için siz de Amerikan Pastası serisinin son filmi olan Bando Kampı’na katılın!

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@steed

4 yıl önce

Serinin en kötü filmi. Bunu atlayıp devam etseniz de olur. Vakit kaybı!
D

@dwayde

12 yıl önce

3 / 10

Serinin açık ara en kötü filmi. Stiffler karakteri tamam yine iyi güzel de sonunda onun bile doğru yolu bulması hoş değil. Stiffler arkadaşım bu ne doğru yolu?

@ekopyen

12 yıl önce

İlk üç filmdeki gibi kahkahalar attıran sahneleri olmasa da canınız çok sıkılıyorsa izleyebileceğiniz bir film, Stifler'ın kardeşi hal ve tavırlarıyla, mimikleriyle gerçekten abisine benzemiş. Jim'in babasını daha aktif görmek isterdik ama olmadı. Meme, eşek şakaları ve duygusallık ile harmanlanmış sıradan bir gençlik filmi, Arielle Kebbel ise güzelliğiyle göz dolduruyor.

@lowen

14 yıl önce

2 / 10

Serinin tartışmasız en kötü filmi..Bundan daha kötüsünü yapmak isteseler,beceremezlerdi..
SPOILER

Amerikan Pastası: Bando Kampı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Amerikan Pastası: Bando Kampı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Amerikan Pastası: Bando Kampı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL