7.3

219 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (238.078 OY)

Süre

2 Saat 19 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Hallerinden hoşnut olmayan üç kişinin öyküsü. Melvin (Jack Nicholson) insanların pek bulaşmak istemedikleri aksi bir aşk romanı yazarıdır. Her gün aynı saatte aynı yerde aynı kahvaltıyı yapar. Burada Garsonluk yapan Carol ona tahammül edebilen ender insanlardandır. Simon ise Melvin'in yetenekli ressam komşusudur. Bu üç mutsuz insanın hayatları, çirkin ve zayıf bir köpek olan Verdell'le karşılaşmalarıyla değişmeye başlar. Tam 7 dalda Oscara aday olan filmin oyuncuları Oscar sahibi oldu. Jack Nicholson "en iyi erkek oyuncu" ödülünü alırken, Helen Hunt "en iyi kadın oyuncu" ödülüne layık görüldü.

Melvin Udall

Carol Connelly

Simon Bishop

Frank Sachs

Vincent Lopiano

Beverly Connelly

Jackie Simpson

Nora Manning

SPOILER

TÜM YORUMLAR (9)

@mesn3 yazdı...

Cmt, 01 Kas 2014, 23:53 (3 yıl önce)

Bir köpek nasıl oyunculuk yapar onu da görmüş olduk :)

@korgan yazdı...

Sal, 28 Eki 2014, 23:50 (3 yıl önce)

8 / 10

Jack Nicholsonın şahane performansıyla ustalığını yeniden kanıtladığı bir film as good as ıt gets.  Melvin'i izlerken tv dizisi Monk'un bu karakterden etkilenerek yazıldığını düşünmeden edemedim. Bir de filmin en acımasız diyalogu:    (melvin'e bir hayranı soruyor) -Nasıl oluyor da kadınları bu kadar iyi yazabiliyorsunuz? -bir erkek düşünüyorum, ondan sorumluluğu ve mantığı çıkarıyorum. güldüysek sinirimizden güldük.

@saturnine yazdı...

Cmt, 21 Ara 2013, 22:40 (4 yıl önce)

çok güzel, çok tatlı bi filmdi. hele restorandaki iltifat kısmı... "you make me wanna be a better man..." insanın içine tuhaf bi iyimserlik salgılamakla beraber + o köpek tam mıncırmalık nası sevimli bi bakıştır o öyle..

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Benden Bu Kadar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Benden Bu Kadar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Benden Bu Kadar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları