5.9

259 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (477.286 OY)

KONUSU
Özel hayatı ve Örümcek Adam kimliğinin getirdiği sorumluluklar arasında bir denge kurmaya çalışan Peter Parker, sonunda hayatını bir düzene oturtmayı başarmıştır. Fakat Örümcek Adam olmak kolay değildir; kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz hayatını sürdürürken tüm varlığını tehdit edecek olan ... Devamı
Özel hayatı ve Örümcek Adam kimliğinin getirdiği sorumluluklar arasında bir denge kurmaya çalışan Peter Parker, sonunda hayatını bir düzene oturtmayı başarmıştır. Fakat Örümcek Adam olmak kolay değildir; kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz hayatını sürdürürken tüm varlığını tehdit edecek olan büyük tehlike adım adım yaklaşmaktadır.

Kendine olan güveni ve kibiri çok fazla artmaya başlayan Peter, davranışları ile onu seven herkesi gittikçe üzmeye başlar. Örümcek Adam'ın en tehlikeli düşmanlarından Venom ve Kum Adam saldırmak için tüm güçlerini toplamak üzere iken Peter'ın gereğinden fazla güvenli ve kibirli tavırları, onu ve sevdiklerini büyük bir tehlike altına atacaktır.

Örümcek Adam ve Örümcek Adam 2 filmlerinde olduğu gibi kamera arkasında yine Sam Raimi'nin olduğu Örümcek Adam 3, Örümcek Adam karakterinin derinlerine inmeye devam ediyor. Peter Parker, hayatının en büyük mücadelesi ile karşı karşıyadır; öyle bir mücadele ki, düşmanı da yanlızca kendisidir...
Tobey Maguire

Peter Park...

Kirsten Dunst

Mary Jane ...

James Franco

Harry Osbo...

Thomas Haden Church

Flint Mark...

Topher Grace

Eddie Broc...

James Cromwell

Captain St...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@the-phantom-of

6 yıl önce

10 / 10

hayatımda izlediğim en güzel spider-man filmi:)

@vfv

7 yıl önce

SERİNİN EN HEYECANLI FİLMİ. Bunun bir çok sebebi var. Babasının intikamını almak isteyen Harry Osborn artık düşman tarafındadır. Fakat tek sorun o değildir. Kum adam ve en önemlisi çizgi filmlerden tanıdığımız ve örümcek adama kök söktüren Siyah Örümcek adam diğer ismi Venom bu filmde. Bu sefer ilk 2 filmden farklı olarak Örümcek adamımızın birden fazla düşmanı var ve çok güçlüler. Onu çok daha zor durumlarda görmedik. Serinin 3. filmi ilk iki filme göre çok daha büyük maliyetlerle yapılmış bir film ve ilk 2 film gibi gişe rekorları kırmıştır. Hatta serinin en çok hasılat elde eden filmi budur. Sadece bol görsel efectli bir film değildir. Bu özelliklerinden biridir ve filmde kullanılan kamera sistemleri çok farklı bir sistem. Yönetmen Sam raimi serinin her filminden kaliteyi artırıyor. Yaklaşık 2.5 saatlik zaman dilimiyle bir sahnesinde bile sıkmıyor. Zaman zaman duygusallaşıyoruz zaman zaman gül
... Devamı
SERİNİN EN HEYECANLI FİLMİ. Bunun bir çok sebebi var. Babasının intikamını almak isteyen Harry Osborn artık düşman tarafındadır. Fakat tek sorun o değildir. Kum adam ve en önemlisi çizgi filmlerden tanıdığımız ve örümcek adama kök söktüren Siyah Örümcek adam diğer ismi Venom bu filmde. Bu sefer ilk 2 filmden farklı olarak Örümcek adamımızın birden fazla düşmanı var ve çok güçlüler. Onu çok daha zor durumlarda görmedik. Serinin 3. filmi ilk iki filme göre çok daha büyük maliyetlerle yapılmış bir film ve ilk 2 film gibi gişe rekorları kırmıştır. Hatta serinin en çok hasılat elde eden filmi budur. Sadece bol görsel efectli bir film değildir. Bu özelliklerinden biridir ve filmde kullanılan kamera sistemleri çok farklı bir sistem. Yönetmen Sam raimi serinin her filminden kaliteyi artırıyor. Yaklaşık 2.5 saatlik zaman dilimiyle bir sahnesinde bile sıkmıyor. Zaman zaman duygusallaşıyoruz zaman zaman gülüyoruz zaman zaman vay be diyoruz. Görkemli serinin bu 3. filmi daha çıkmadan önce acaba bu sefer düşmanı kim olacak diye düşünürken en güçlülerden olduğu için her zaman Gönlüm Venom dan yana olmuştur bu filmin yeri bu yüzden bende ayrıdır. Bilindiği gibi 4. filmde Örümcek adam rolü için Tobey Maquire yoktur. Bu durum ilk başlarda benim de hoşuma gitmemişti fakat örümcek adam Değişmiş olsa da onun maceralarını izlemekten bıkmayacagız sanırım. Kertenkele adamdan sonra rakip kim olur diye düşünürken yine gönlümden geçen bir düşman 5. filmde karşımızda olacak. Elektro. 10/ 9.5

@dansedenayi

9 yıl önce

kotu kahraman olayim derken, yillarin karizmatik, esprili peter parker i apaci olmus cikmis.

@havlayankuzu

9 yıl önce

Tobiiişko'nun küçük bir kız çocuğu gibin ağladığı sahnelerlen beni gülme krizine soktu yönetmen. Sağolsun ki, biraz güldüm. Epeydir gülmemiş idim.

Yüksek düzeylerde kötü bir film. Süper kahraman camiası için bile naif sayılabilecek bir senaryo,rezil bir oyunculuk, insanın gözüne tecavüz eden bir görsellik.........kısaca her bakımdan bir yavşaklık abidesi.

:(
I

@insomnia-vnm

9 yıl önce

6 / 10

venom ne kadar kötü kullanılabilirin denemesini yaptıkları film heralde bu. bi ara venomla ilgili adam gibi bi film çekiceklerine inanmak istiyorum.

@lowen

9 yıl önce

5.8 / 10

Açıkçası filmi izlemeye başlamadan çok ümitliydim,ne yazık ki diğer Örümcek Adam filmlerinin gerisinde kalmış..

@dusebakan

11 yıl önce

5 / 10

Serinin en kötü filmi. Bir ve özellikle ikincisi harika olan Spider-man'in üçüncüsünde, bin tane kötü karakter koyarak, filmi resmen batırmışlardır. Komikleşen, b sınıfı havasında bölümler, çok kötü çok. En sağlam Spiderman kötülerini de bu filmle harcadılar ya, helal. İşin doğrusu serinin içinde zaten olan bir yanlışlık var. İkinci filmde Dr. Octopus'u yumuşattılar falan, bu filmde de kötüler dan dun diye hikayenin içine sokulmuş. Bir tane kötüyü seçseydin, onun üstüne gitseydin. Neyse, dördüncü film umarım daha bir doğru dürüst olur.
SPOILER

Örümcek Adam 3 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Örümcek Adam 3 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Örümcek Adam 3 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL